Jump to content

Szersza współpraca Suzuki Motor Poland i Japan Motors z TS Podbeskidzie


Recommended Posts

Suzuki Motor Poland i Japan Motors przedłużyły i rozszerzyły umowę partnerską z TS Podbeskidzie. Liczba samochodów, jakie klub będzie użytkował w tym sezonie, wzrosła z pięciu do ośmiu. Wszystkie przekazane auta to rynkowy przebój Suzuki – model SX4 w wersji Comfort z benzynowym silnikiem 1,5 litra. Japan Motors zapewni też pełną obsługą posprzedażną samochodów.

suzuki-dla-tsp-20.jpg

„Jeśli obie strony są ze współpracy zadowolone, to dlaczego jej nie rozwijać?”
– zapytał retorycznie podczas przekazania samochodów Bogdan Leśniak, dyrektor bielskiego oddziału Japan Motors, przyznając, że firma zyskuje wizerunkowo i ma przyjemność wspierania tak lubianego w regionie klubu.

suzuki-dla-tsp-15.jpg

Do zasadności rozszerzenia umowy jest przekonany również Jarosław Jędrzejewski, dyrektor marketingu Suzuki Motor Poland, który stwierdził, że piłkarze są dobrymi ambasadorami marki i filozofii – „Way of life!”. „Ponadto Suzuki chce być tam, gdzie pozytywne emocje wyzwalają się w kulturalny sposób, jak wśród kibiców TS Podbeskidzie, którzy wraz z drużyną zdobyli statuetkę fair play T-Mobile Ekstraklasy za sezon 2011/2012” – powiedział dyrektor Jędrzejewski.

 

Bezpośrednio po przekazaniu samochodów, czterech piłkarzy klubu pojechało nowymi autami na spotkania z kibicami w czterech miastach regionu. „Od razu mamy przykład, jak współpraca pomaga nam w codziennej pracy i zacieśnianiu więzi z kibicami w różnych ośrodkach” – podsumował Marek Glogaza, Prezes Zarządu TS Podbeskidzie SA.

suzuki-dla-tsp-4.jpg

 

źródło: Suzuki Motor Poland

Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...