Skocz do zawartości
niems

Premiera filmu promocyjnego największych polskich targów motoryzacyjnych Motor Show !

  Rekomendowane odpowiedzi

  Premiera filmu promocyjnego największych polskich targów motoryzacyjnych Motor Show !

   

  <iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/fN94i3urVC8" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe>

   

  Przygotowany przy użyciu najnowszych technologii spot reklamujący targi Motor Show ma swoją premierę na antenie telewizji TVN 24. Zapraszamy w czwartek, 7 marca, o godz. 19:10.

   

  animacja_3D.JPG

   

  postprodukcja_dzwieku.JPG

   

  30-sekundowy spot to efekt kilkunastu godzin dyskusji i przygotowania scenariusza, dziesiątki godzin zdjęciowych, setki przejechanych kilometrów i długie godziny spędzone w studiu nagraniowym.

  - Targi Motor Show mają swój niepowtarzalny charakter wielkiego, motoryzacyjnego i rodzinnego zarazem święta. Z roku na rok do Poznania przyjeżdża coraz więcej gości z całej Polski, aby podziwiać najnowsze i najpiękniejsze samochody, motocykle, kampery czy samoloty. Równie wyjątkowy charakter ma więc spot reklamowych Motor Show – mówi Rafał Błachowski, dyrektor targów.

  Zdjęcia do filmu kręcone były w największych miastach w Polsce: Poznaniu, Krakowie, Warszawie, Łodzi i Katowicach. Przy jego produkcji zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań.

  - Oprócz w pełni trójwymiarowej animacji kończącej i ujęć kręconych w technice timelapse, zastosowaliśmy także technikę pozwalającą na opustoszenie miast z jednoczesnym zachowaniem ruchu innych elementów niż ludzie i samochody: np. tramwaje, ciężarówki, ptaki, riksze i pozostałe szczegóły scenerii .. Puste miasta, w których ruszają się chmury, flagi, drzewa i telebimy, dają realistyczne wrażenie migracji ludności, a o to nam chodziło – mówi Jan Marcinowski, właściciel agencji Meggot, która zrealizowała spot dla Międzynarodowych Targów Poznańskich.

   

   

  Ogólnopolska premiera filmu odbędzie się na antenie telewizji TVN 24 w czwartek, 7 marca, o godz. 19:10. Po emisji film zostanie zamieszczony na stronie internetowej targów www.MotorShow.pl oraz na oficjalnym profilu imprezy, na portalu społecznościowym Facebook.

   

  Kiedy, gdzie i za ile?

  Poznański Motor Show startuje 4 kwietnia, który jest dniem dla mediów i biznesu. Organizatorzy targów publiczność zapraszają od piątku do niedzieli (5-7 kwietnia). Na teren targów można wejść już od godziny 10tej. Bilety na targi Motor Show są dostępne w cenie 17 zł / szt. już teraz, za pośrednictwem serwisu internetowego Ticketpro.pl (do 25 marca 2013 roku) oraz w sieci sklepów Empik, Saturn i Media Markt (do 4 kwietnia). Bilety, jak co roku, można nabyć również w kasach MTP, czynnych w godzinach od 9.30 do 18.30 w trakcie trwania targów.

   

  Więcej informacji: www.MotorShow.pl

   

  Organizator: Międzynarodowe Targi Poznańskie

   

  Partner

  Miasto Poznań

   

  Partner Medialny

  TVN TURBO

  AUTO MOTOR I SPORT, AUTOMOBILISTA, AUTOTRADER.PL, CAMPER TEAM, CUSTOM, DLAPILOTA.PL, FLOTA, GŁOS WIELKOPOLSKI, LOGO, MEN'S HEALTH, MOTO.PL, MOTOCYKL, MOTOGEN.PL, POLSKI CARAVANING, SAMOLOTY.PL, SKRZYDLATA POLSKA, ŚWIAT, MOTOCYKLI, TOP GEAR.

   

  Współpraca Medialna

  AUTOMOBILISTA, CAMPER TEAM, DLAPILOTA.PL, FORUMSAMOCHODOWE.PL, FORUMSAMOCHODOWE.COM, SAMOLOTY.PL, SKRZYDLATA POLSKA.

   

  Salony targów MOTOR SHOW:

  Salon Samochodowy – pawilon 3a, 5, 5a

  Salon Motocyklowy – 6a

  Salon Caravaningowy - 3

  Salon Air Passion - 2

   

  Na targach polecamy:

  Custom Festiwal – paw 6a

  Wystawa Zabytkowych Aut – paw. 5a

  Rodzinne Miasteczko Bezpieczeństwa – paw. 4


  Udostępnij tę odpowiedź


  Odnośnik do odpowiedzi

  Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

  Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

  Zarejestruj nowe konto

  Załóż nowe konto. To bardzo proste!

  Zarejestruj się

  Zaloguj się

  Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

  Zaloguj się
   • 2 Posts
   • 2100 Views
   • 1 Posts
   • 6389 Views
   • 1 Posts
   • 4754 Views
   • 1 Posts
   • 4813 Views
   • 1 Posts
   • 4744 Views
   • 1 Posts
   • 5180 Views

  ×