Skocz do zawartości
taszar

MITCAR - NOWY SALON i SERWIS MITSUBISHI W WARSZAWIE

Rekomendowane odpowiedzi

Znana na warszawskim rynku placówka Mitsubishi Motors Mitcar otworzyła właśnie zupełnie nowy obiekt z przestronnym salonem i serwisem. Nowoczesną stację zlokalizowano u zbiegu ulic Puławskiej i Spornej.

Firma Mitcar działa na warszawskim rynku motoryzacyjnym już od 30 lat. Imponujący obiekt o łącznej powierzchni 2369 metrów kwadratowych, usytuowany przy ulicy Spornej 1/3, mieści przestronny, przeszklony salon i serwis mechaniczny z 8 stanowiskami.

 

Nową placówkę zaprojektowano zgodnie z najnowszymi standardami firmy spod znaku Trzech Diamentów, przy zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań ekologicznych.

 

Salon może się pochwalić atrakcyjną ekspozycją wszystkich modeli Mitsubishi a na klientów czeka gama samochodów testowych. Profesjonalni specjaliści do spraw sprzedaży służą informacjami na temat pojazdów Mitsubishi: cen, wyposażenia i danych technicznych.

 

Klienci mają do dyspozycji różne formy finansowania (zakup gotówkowy, kredyt, leasing) oraz warunków ubezpieczenia (atrakcyjne pakietowe polisy ubezpieczeniowe). Firma Mitcar przyjmuje w rozliczeniu samochody swoich klientów.

 

Nowoczesny serwis dysponuje pełnym wyposażeniem z zakresu diagnostyki oraz wyspecjalizowaną kadrą mechaników i doradców w dziedzinie obsługi serwisowej. Placówka oferuje pełen pakiet usług serwisowych: przeglądy i naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, serwis mechaniczny, opon, klimatyzacji, diagnostykę silników oraz naprawy blacharsko-lakiernicze. Stacja współpracuje z towarzystwami ubezpieczeniowymi zapewniając szybkie i bezgotówkowe naprawy powypadkowe. Klienci firmy Mitcar mają do dyspozycji wygodny i przestronny parking na 20 samochodów.

 

„Naszym celem było zapewnienie klientom fachowej, szybkiej obsługi w komfortowych warunkach a nowa placówka w pełni odpowiada oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym salonie oraz zachęcamy do skorzystania z serwisu.” – mówi właściciel firmy Mitcar - Piotr Krasnodębski.

 

Nowy punkt dilerski Mitsubishi Motors (www.mitsubishi.mitcar.pl) czynny jest przez sześć dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku: salon od 9.00 do 19.00, serwis i części – od 7.00 do 18.00, a w soboty salon od 10.00 do 15.00 a serwis i części od 9.00 do 14.00.

 

Sieć autoryzowanych stacji dealerskich Mitsubishi Motors w Polsce tworzy obecnie 38 salonów sprzedaży i 45 stacji serwisowych, w których łącznie znajduje zatrudnienie około 1100 osób.

 

Mitsubishii_023.JPG

 

 

źródło: MMC Car Poland

 


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×