Skocz do zawartości
niems

Lancia Ypsilon ELLE gwiazdą Artissima 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Lancia Ypsilon ELLE gwiazdą Artissima 2014.

 

post-4-14868031483728_thumb.jpg

 

 

 • Lancia jest partnerem Międzynarodowych Targów Sztuki Współczesnej „Artissima”, które odbędą się w Oval w Turynie w dniach od 7 do 9 listopada i które będą gościć 194 galerie z 34 krajów.
 • Lancia i Artissima to dwa brandy, które w poszukiwaniu współczesnych i innowacyjnych form i trendów, zgłębiają najnowocześniejsze formy wzornictwa, sztuki i stylu.
 • Lancia, jako sponsor wchodzi w ramy szerszego projektu, który od ponad czterech lat wspiera młodych, kreatywnych artystów. To właśnie dla nich został stworzony międzynarodowy magazyn internetowy, rodzaj laboratorium, kuźni talentów dla poszukiwaczy nowych trendów w dziedzinie mody, wzornictwa, stylu życia, fotografii, sztuki i architektury.
 • Do dyspozycji organizatorów będzie flota samochodów marki Lancia udostępniana w ramach ekskluzywnej usługi „VIP Courtesy Car".
 • Na specjalnej powierzchni wystawowej będzie prezentowana nowa Lancia Ypsilon ELLE, najlepsza wersja z gamy, będąca w sprzedaży od kilku tygodni. Seria specjalna powstała z odrodzonej współpracy z magazynem Elle, punktem odniesienia dla kobiet chcących poznać nowe trendy w modzie i stylu życia.

 

Po raz pierwszy marka Lancia uczestniczy w charakterze partnera w 21. edycji „Artissima"- Międzynarodowych Targów Sztuki Współczesnej, które odbędą się w Turynie w dniach od 7 do 9 listopada.

Organizowana na terenach wystawowych Oval (Targi Lingotto) i pod dyrekcją artystyczną Sarah Cosulich Canarutto, ta prestiżowa wystawa gości 194 galerie (137 zagraniczne i 57 włoskie), w tym najbardziej popularne aktualnie nazwiska oraz te wzbudzające największe zainteresowanie na międzynarodowym rynku sztuki, a pochodzące z 34 krajów, w tym 9 nowych w porównaniu do wcześniejszej edycji tych Targów.

„Artissima 2014" jest to rodzaj „obserwatorium”, służącego do wyszukiwania najlepszych form w dziedzinie sztuk plastycznych oraz obowiązkowe wydarzenie kulturalne dla profesjonalistów, kolekcjonerów i miłośników sztuki.

W tym jedynym na świecie kalejdoskopie barw, form i materiałów nie mogło oczywiście zabraknąć Lancii, która potwierdza tym samym swoje zainteresowanie światem sztuki i wzornictwa – „terytorium" komunikacji, w którym marka ta swobodnie się porusza. Wystarczającym dowodem tego jest LanciaTrendVisions.com - kuźnia talentów, która od 2010 pokazuje młodych, obiecujących twórców. Z jednej strony każdego dnia prezentuje przekrój nowych prac młodych twórców, z drugiej w formie ożywionych i sympatycznych dialogów zamieszcza artykuły i wywiady z uznanymi oraz kształtującymi się dopiero artystami.

Podczas „Artissima 2014" marka Lancia udostępnia organizatorom flotę swoich samochodów w ramach ekskluzywnej usługi „VIP Courtesy Car”.

Na terenie hali widowiskowej Oval w Turynie powstanie specjalna przestrzeń zarezerwowana dla Lancii, gdzie publiczność będzie mogła podziwiać zaprezentowaną niedawno na Salonie w Paryżu nową Ypsilon ELLE, specjalną serię powstałą z odrodzonej współpracy z magazynem Elle - punktem odniesienia dla kobiet chcących poznać nowe trendy w modzie i stylu życia.

Nowa odsłona Ypsilon ELLE oferuje lakiery, materiały i ekskluzywne wykończenia zgodne z „modowym genem” samochodu. Jest to, zatem, najwyższy wyraz elegancji Lancii, jak i dowód nieustannego poszukiwania nowych, współczesnych i innowacyjnych kształtów.

Na przykład, wprowadzenie trzech nowych kolorów stworzonych, aby wydobyć wyszukane linie oraz wyrazisty charakter tego samochodu: pudrowy Glam – delikatny, mieniący się róż wykreowany przez Centrum Stylu Lancia na wyłączność modelu, trójwarstwowy - biały Glacè oraz niezawodny dwukolorowy zestaw, w którym pudrowy Glam podkreślony jest czystym kontrastem i czarnym kolorem Vulcano eleganckiego dachu.

Całość ozdobiona wykończeniami dark chrome na osłonie chłodnicy, ramkach świateł przeciwmgłowych i klamkach, lusterka w tym samym kolorze, co nadwozie i felgi aluminiowe diamentowane 15" lub 16" w kolorze pudrowego różu. Na słupkach pojawia się logo „ELLE" dark chrome oraz szykowny wzór w pepitkę, który jest współczesną interpretacją klasycznej elegancji.

Zdecydowany charakter widoczny jest również wewnątrz samochodu, o czym świadczy tapicerka foteli z siedzeniem i oparciem wykonanym z czarnej Alcantary z motywem graficznym "ELLE" oraz skórzanym pasem w kolorze pudrowego różu z czarnym przeszyciem. Ten sam pudrowy odcień zdobi panele drzwi, pas deski rozdzielczej oraz brzegi dywaników. W idealnym zestawieniu kolorów, czarna skóra ze szwem w kolorze pudrowego różu pokrywa kierownicę oraz osłonę dźwigni zmiany biegów. Jeszcze bardziej luksusowego wyglądu nadają zagłówki przednie z Alcantary zdobione logo „ELLE" oraz obudowa kluczy w pudrowym odcieniu Glam i z logo „ELLE".

Na uwagę zasługuje również powrót Alcantary do gamy wielkiego „klasyka” współczesnej elegancji – Lancii - która zadebiutowała w odległym 1984 roku we flagowej Themie, a później była obecna we wszystkich czterech generacjach modelu Ypsilon.

Ponadto, ze współpracy pomiędzy Lancią, marką Alcantara i Politechniką w Mediolanie powstała ekskluzywna kolekcja akcesoriów modowych z Alcantary przeznaczona do Ypsilon „ELLE" i zrealizowana przez dwóch młodych projektantów - Valentinę Bruzzi i Alana della Noce - wykładowców na studiach projektowania mody. To prawdziwa i olśniewająca biżuteria, która dzięki niesamowitej uniwersalności i wysokiej jakości materiału, jest wyrazem uznania dla tych, którzy w salonach Lancii wybiorą serię specjalną. Służy ona również wzmocnieniu więzi pomiędzy Ypsilon i jej grupą docelową oraz „naturalnym środowiskiem”, jakim jest świat stylu i piękna.

 

Źródło: Fiat Auto Poland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • 15 Posts
  • 2176 Views
  • 1 Posts
  • 3376 Views
  • 2 Posts
  • 6220 Views
  • 3 Posts
  • 4002 Views
  • 1 Posts
  • 6707 Views

×