Jump to content

Konkurs Suzuki Dla Aktywnych


taszar

Recommended Posts

S-Cross to koncepcyjny model nowego crossovera Suzuki, który na polskim rynku pojawi się jeszcze w tym roku. Przeznaczony dla aktywnych, będzie idealnym kompanem codziennych tras i dalszych wyjazdów. Przed premierą modelu seryjnego na targach w Genewie Suzuki zaprasza do konkursu, w którym można wygrać bony paliwowe na realizację wymarzonych podróży.

480.jpgKonkurs dla fanów aktywnego stylu życia będzie się składać z sześciu tygodniowych etapów i jednego finałowego. Aby wziąć w nim udział należy wejść na stronę SuzukiDlaAktywnych.wp.pl i napisać, jak można ciekawie i aktywnie spędzić wolny czas zimą z Suzuki S-Cross. Co tydzień 10 osób zostanie nagrodzonych bonami paliwowymi o wartości 100 zł, a trzech zwycięzców finału otrzyma bony o wartości 500 zł.

 

Wersja produkcyjna modelu S-Cross pozwoli cieszyć się aktywnym stylem życia, ucieleśniając wizję Suzuki dotyczącą zwinnego crossovera, który zapewnia większą wolność każdego dnia. Wysoka funkcjonalność, znakomite właściwości jezdne i najnowsze rozwiązania z dziedziny napędu 4x4 zapewnią przyjemność z pokonywania i codziennych tras, i dalszych wyjazdów.

 

Akcja została przygotowana przy współpracy z Działem Akcji Specjalnych WP.PL

 

źródło: Suzuki

Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...