Jump to content

Recommended Posts

Witam,

Mam mały problem otóż naklejka z kodem lakieru jest nieczytelna i mam pytanie czy jest ktoś kto dzięki numerowi VIN jest wstanie sprawdzić dokładny kod lakieru jeżeli tak to proszę o pomoc będę wdzięczny(dodatkowo w załączniku dorzucam zdjęcie koloru):

Autko VW GOLF 4, 2002 rocznik numer VIN: WVWZZZ1JZ3W095001

szzzzzzz.jpg

Link to comment
  • 1 month later...

Jest całkiem okey. To nad czym bym się ewentualnie zastanowił, to dodatkowe zabezpieczenie lakieru. I tutaj opcji jest dosyć dużo. Może to być powłoka ceramiczna, może to być powłoka kwarcowa.

Zwłaszcza kwarcowa posiada ciekawe właściwości,bo nadaje niesamowity połysk, a przy tym pozwala usunąć te wszystkie mikrouszkodzenia. Pozwala również zabezpieczyć lakier przed promieniowaniem słonecznym.

Tutaj specyfikacja: https://sklep.car-spa.pl/cleanery/carpro-essence-cleaner-scierny-z-zawartoscia-kwarcu-1l

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Kolor pojazdy zdecydowanie najlepiej zmienić z użyciem tzw. oklejania. To idealny pomysł na renowację, ale i wyróżnienie się z tłumu, w tym wypadku będące koniecznością. Moim wymogom całkowicie sprostały usługi zrealizowane przez https://foltechdesign.pl/oklejanie-samochodu-folia-2/ . Pojazd sprawia wrażenie, jakby dopiero co wyjechał z salonu, prawdziwa rewelacja. Jestem dumny, ze moge smigac takim pojazdem! 

Link to comment
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...