Skocz do zawartości
orzech1201

I Liga - Wyniki/ Terminy (2010)

Rekomendowane odpowiedzi

I Runda 5 kwietnia

Speedway Miszkolc - Marma-Hadykówka (13 czerwca)

Start Gniezno - Lotos Wybrzeże Gdańsk 47:43

GTŻ Grudziądz - PSŻ Lechma Poznań 50:40

RKM ROW Rybnik - Lokomotiv Daugavpils (25 kwietnia) 49:41

 

II Runda

PSŻ Lechma Poznań - Speedway Miszkolc (18 czerwca)

Lokomotiv Daugavpils - Start Gniezno (23 kwietnia) 58:31

Marma-Hadykówka - GTŻ Grudziądz (25 kwietnia) 61:28

Lotos Wybrzeże Gdańsk - RKM ROW Rybnik (13 czerwca)

 

III Runda 19 kwietnia

Marma-Hadykówka - PSŻ Lechma Poznań (23 czerwca)

Start Gniezno - RKM ROW Rybnik (4 lipca)

GTŻ Grudziądz - Lokomotiv Daugavpils 49:41

Speedway Miszkolc - Lotos Wybrzeże Gdańsk (4 lipca)

 

IV Runda 2 maja

RKM ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz 38:51

PSŻ Lechma Poznań - Start Gniezno 55:35

Lotos Wybrzeże Gdańsk - Marma-Hadykówka 51:39

Lokomotiv Daugavpils - Speedway Miszkolc 67:23

 

V Runda 9 maja

Marma-Hadykówka - Lokomotiv Daugavpils 57:33

PSŻ Lechma Poznań - Lotos Wybrzeże Gdańsk 58:32

GTŻ Grudziądz - Start Gniezno 44:46

Speedway Miszkolc - RKM ROW Rybnik 50:39

 

VI Runda

RKM ROW Rybnik -:- Marma-Hadykówka

Start Gniezno -:- Speedway Miszkolc

GTŻ Grudziądz -:- Lotos Wybrzeże Gdańsk

Lokomotiv Daugavpils -:- PSŻ Lechma Poznań

 

VII Runda 2010-06-11

Marma-Hadykówka -:- Start Gniezno

PSŻ Lechma Poznań -:- RKM ROW Rybnik

Lotos Wybrzeże Gdańsk -:- Lokomotiv Daugavpils

Speedway Miszkolc -:- GTŻ Grudziądz

 

VIII Runda 2010-06-14

RKM ROW Rybnik -:- PSŻ Lechma Poznań

Start Gniezno -:- Marma-Hadykówka

GTŻ Grudziądz -:- Speedway Miszkolc

Lokomotiv Daugavpils -:- Lotos Wybrzeże Gdańsk

 

IX Runda 2010-06-21

Marma-Hadykówka -:- RKM ROW Rybnik

PSŻ Lechma Poznań -:- Lokomotiv Daugavpils

Lotos Wybrzeże Gdańsk -:- GTŻ Grudziądz

Speedway Miszkolc -:- Start Gniezno

 

X Runda 2010-06-28

RKM ROW Rybnik -:- Speedway Miszkolc

Start Gniezno -:- GTŻ Grudziądz

Lotos Wybrzeże Gdańsk -:- PSŻ Lechma Poznań

Lokomotiv Daugavpils -:- Marma-Hadykówka

 

XI Runda 2010-07-05

Marma-Hadykówka -:- Lotos Wybrzeże Gdańsk

Start Gniezno -:- PSŻ Lechma Poznań

GTŻ Grudziądz -:- RKM ROW Rybnik

Speedway Miszkolc -:- Lokomotiv Daugavpils

 

XII Runda 2010-07-19

RKM ROW Rybnik -:- Start Gniezno

PSŻ Lechma Poznań -:- Marma-Hadykówka

Lotos Wybrzeże Gdańsk -:- Speedway Miszkolc

Lokomotiv Daugavpils -:- GTŻ Grudziądz

 

XIII Runda 2010-07-26

RKM ROW Rybnik -:- Lotos Wybrzeże Gdańsk

Start Gniezno -:- Lokomotiv Daugavpils

GTŻ Grudziądz -:- Marma-Hadykówka

Speedway Miszkolc -:- PSŻ Lechma Poznań

 

XIV Runda 2010-08-02

Marma-Hadykówka -:- Speedway Miszkolc

PSŻ Lechma Poznań -:- GTŻ Grudziądz

Lotos Wybrzeże Gdańsk -:- Start Gniezno

Lokomotiv Daugavpils -:- RKM ROW Rybnik

 

(W trakcie przygotowywania)


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
    • 11 Posts
    • 9167 Views
    • 4 Posts
    • 5829 Views
    • 6 Posts
    • 6427 Views
    • 5 Posts
    • 6085 Views
    • 6 Posts
    • 6521 Views
    • 5 Posts
    • 6543 Views

×