Skocz do zawartości
orzech1201

I Liga - Wyniki/ Terminy (2009)

Rekomendowane odpowiedzi

I Runda 2009-04-05

SK Lokomotiv Daugavpils - GTŻ Grudziądz 55:37

TŻ Start Gniezno - RKM ROW Rybnik 44:46

PSŻ Poznań - Unia Tarnów ŻSSA 33:59

Marma Stal Rzeszów - KM Ostrów 48:42

 

II Runda 2009-04-13

Unia Tarnów ŻSSA - SK Lokomotiv Daugavpils 61:30

KM Ostrów - PSŻ Poznań 57:36

RKM ROW Rybnik - Marma Stal Rzeszów 48:44

GTŻ Grudziądz - TŻ Start Gniezno 53:37

 

III Runda 2009-04-19

RKM ROW Rybnik - Unia Tarnów ŻSSA 31:59

TŻ Start Gniezno - KM Ostrów 52:38

Marma Stal Rzeszów - GTŻ Grudziądz 50:40

PSŻ Poznań - SK Lokomotiv Daugavpils 53:38 (2009-04-25)

 

IV Runda 2009-05-03

Unia Tarnów ŻSSA - TŻ Start Gniezno 57:33

GTŻ Grudziądz - PSŻ Poznań 54:38

KM Ostrów - RKM ROW Rybnik 44:45

SK Lokomotiv Daugavpils - Marma Stal Rzeszów 63:28 (2009-05-24)

 

V Runda 2009-05-10

RKM ROW Rybnik - GTŻ Grudziądz 58:34

TŻ Start Gniezno - SK Lokomotiv Daugavpils 53:37

PSŻ Poznań - Marma Stal Rzeszów 41:48

Unia Tarnów ŻSSA - KM Ostrów 55:38

 

VI Runda 2009-05-31

SK Lokomotiv Daugavpils - RKM ROW Rybnik 59:34

GTŻ Grudziądz - KM Ostrów 45:44

PSŻ Poznań - TŻ Start Gniezno 48:42

Marma Stal Rzeszów - Unia Tarnów ŻSSA 38:55 (2009-07-10)

 

VII Runda 2009-06-11

RKM ROW Rybnik - PSŻ Poznań 42:48

TŻ Start Gniezno - Marma Stal Rzeszów 55:35

KM Ostrów - SK Lokomotiv Daugavpils 60:27

Unia Tarnów ŻSSA - GTŻ Grudziądz 62:31

 

VIII Runda 2009-06-14

SK Lokomotiv Daugavpils - KM Ostrów 54:37

GTŻ Grudziądz - Unia Tarnów ŻSSA 42:51

Marma Stal Rzeszów - TŻ Start Gniezno 56:34

PSŻ Poznań - RKM ROW Rybnik 49:41

 

IX Runda 2009-06-21

RKM ROW Rybnik - SK Lokomotiv Daugavpils 40:50

TŻ Start Gniezno - PSŻ Poznań 67:25

KM Ostrów - GTŻ Grudziądz 51:41

Unia Tarnów ŻSSA - Marma Stal Rzeszów 57:34 (2009-07-14)

 

X Runda 2009-06-28

SK Lokomotiv Daugavpils - TŻ Start Gniezno 50:43

GTŻ Grudziądz - RKM ROW Rybnik 48:45

KM Ostrów - Unia Tarnów ŻSSA 34:57

Marma Stal Rzeszów - PSŻ Poznań 55:37

 

XI Runda 2009-07-05

TŻ Start Gniezno - Unia Tarnów ŻSSA 30:20

Marma Stal Rzeszów - SK Lokomotiv Daugavpils 64:28

RKM ROW Rybnik - KM Ostrów 50:42 (2009-07-12)

PSŻ Poznań - GTŻ Grudziądz 58:34 (2009-07-12)

 

XII Runda 2009-07-19

KM Ostrów - TŻ Start Gniezno -:-

Unia Tarnów ŻSSA - RKM ROW Rybnik 68:23

GTŻ Grudziądz - Marma Stal Rzeszów 55:35 (2009-07-22)

SK Lokomotiv Daugavpils - PSŻ Poznań 60:30 (2009-07-25)

 

XIII Runda 2009-07-26

SK Lokomotiv Daugavpils - Unia Tarnów ŻSSA 48:42

TŻ Start Gniezno - GTŻ Grudziądz 57:34

PSŻ Poznań - KM Ostrów 53:28

Marma Stal Rzeszów - RKM ROW Rybnik 55:38

 

XIV Runda 2009-08-02

RKM ROW Rybnik - TŻ Start Gniezno 62:31

GTŻ Grudziądz - SK Lokomotiv Daugavpils 46:47

KM Ostrów - Marma Stal Rzeszów 40:53

Unia Tarnów ŻSSA - PSŻ Poznań 60:32

 

XV Runda 2009-08-09

TŻ Start Gniezno - SK Lokomotiv Daugavpils 52:41

PSŻ Poznań - Marma Stal Rzeszów 43:47

RKM ROW Rybnik - Unia Tarnów ŻSSA 37:54

 

XVI Runda 2009-08-16

Marma Stal Rzeszów - PSŻ Poznań 61:30

Unia Tarnów ŻSSA - RKM ROW Rybnik 58:34

SK Lokomotiv Daugavpils - TŻ Start Gniezno 56:37

 

XVII Runda 2009-08-30

KM Ostrów - GTŻ Grudziądz 48:39

TŻ Start Gniezno - Unia Tarnów ŻSSA 41:51

SK Lokomotiv Daugavpils - Marma Stal Rzeszów 62:27

 

XVIII Runda 2009-09-06

Marma Stal Rzeszów - SK Lokomotiv Daugavpils 60:31

Unia Tarnów ŻSSA - TŻ Start Gniezno 57:35

GTŻ Grudziądz - KM Ostrów 47:42

 

XIV Runda 2009-09-13

SK Lokomotiv Daugavpils - Unia Tarnów ŻSSA 37:53

TŻ Start Gniezno - Marma Stal Rzeszów 48:42

 

XV Runda 2009-09-27

Marma Stal Rzeszów - TŻ Start Gniezno 61:32

Unia Tarnów ŻSSA - SK Lokomotiv Daugavpils 61:30

 

Unia Tarnów awansuje do ekstraligi :)


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
    • 11 Posts
    • 9167 Views
    • 4 Posts
    • 5829 Views
    • 6 Posts
    • 6427 Views
    • 5 Posts
    • 6085 Views
    • 6 Posts
    • 6521 Views
    • 5 Posts
    • 6543 Views

×