Jump to content

Grand Vitara na trasach rajdów 4x4


Recommended Posts

Suzuki Grand Vitara w wersji 3-drzwiowej pojawi się na trasach rajdów 4x4, dzięki pasji Roberta Rożka i wsparciu Suzuki Motor Poland.

4-grand-vitara-robert-rozek.jpg

Suzuki od lat angażuje się w aktywny wypoczynek i sporty motorowe, dlatego chętnie zaangażowało się w projekt udziału w amatorskich rajdach 4x4. Robert Rożek – inicjator projektu, od wielu lat związany z marką Suzuki – wielokrotnie realizował wyprawy quadami tej marki, a także przystosowanym do off-roadu modelem Suzuki Samuraj. Od tego roku startuje w Grand Vitarze.

2-grand-vitara-robert-rozek.jpg

- Przywiązanie do marki oraz dobre doświadczenia z rodzinną Vitarą utwierdziły mnie, że chcę spróbować dostosować ten właśnie model - w wersji 3 drzwiowej z benzynowym silnikiem 2400 cm3 do wymogów rajdów offroadowych. – mówi Robert Rożek. Największym wyzwaniem stojącym przed Rożkiem i jego Grand Vitarą w tym sezonie jest tygodniowy rajd Bałkan Marathon Rally, który odbędzie się w dniach 7-16 września. Zdaniem kierowcy

„auto idealnie nadaje się do tego rajdu”
.

3-grand-vitara-robert-rozek.jpg

Już w najbliższy weekend 27-28 lipca Robert Rożek weźmie udział w rajdzie Serii 4x4 w Bukownie. Imprezy z cyklu „Seria 4x4” rajdy terenowe, w których na tych samych trasach do rywalizacji stają amatorzy, jak i licencjonowani zawodnicy.

grand-vitara-robert-rozek.jpg

 

źródło: Suzuki Motor Poland

Link to post

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...