Skocz do zawartości
niems

Fiat uruchamia wielką wyprzedaż modeli z rocznika 2012.

Rekomendowane odpowiedzi

Fiaturuchamia wielką wyprzedaż modeli z rocznika 2012.

 

 

 

 

Niższeceny na takie ikony motoryzacji,jak Fiat 500, Fiat Panda czy Fiat Punto, klimatyzacja oferowana wcenie samochodu, kredyt 50/50 bez odsetek. Oto tylko wybrane ofertyFiata z rozpoczynającej się właśnie wielkiej wyprzedaży modeli zrocznika 2012.Co więcej, warunki akcji nie zmienią się do końca roku, a więcnie ma potrzeby odwlekania decyzji o zakupie nowego samochodu.

 

 

Wsalonach dilerskich Fiata w Polsce dostępne już są nowe ofertypromocyjne z wyprzedaży rocznika 2012. Oszczędzićmożna na wszystkich samochodach osobowych z oferty Fiata,od miejskiej Pandy,przez stylowego Fiata500i uniwersalne Punto,do rodzinnego Freemontadostępnego także z napędem 4x4. Co ważne, w każdym modeluklimatyzacja nie wymaga dopłaty - dzięki promocji jest oferowana wcenie auta już w większości dostępnych wersji.

 

 

Aoto i szczegóły ogólnopolskiej jesiennej wyprzedażyw salonach Fiata. Ogłoszona właśnie akcja promocyjna to idealnaokazja na to, by stać się właścicielem bezpiecznego i stylowegoFiata500.Samochód z bogatym wyposażeniem seryjnym m.in. klimatyzacją,radiem CD/MP3 i 7 poduszkami powietrznymi w standardzie, dziękisezonowej promocji jest dostępny już od 39 990zł.Z salonu możemy też wyjechać nowym Fiatem 500 zakupionym watrakcyjnym kredycie Fiat Banku 50/50 - wystarczy wpłacić jedynie

19 995 zł (50 proc. wartości auta), a pozostałą częśćdopiero po upływie roku bezodsetek.

 

 

[h=3]Takżenajnowszy FiatPandajest dostępny w nowej ofercie promocyjnej. Samochód wyposażonym.in. w klimatyzację, ABS+EBD, 4 poduszki powietrzne, dwustopniowewspomaganie kierownicy z funkcją city oraz radio CD/MP3, kosztujeobecnie od 34 590zł.Właścicielem funkcjonalnej, 5-drzwiowej Pandy, o pojemnościbagażowej nawet 870 litrów, można stać się również poskorzystaniu z kredytu 50/50 (wpłata już od 17395 zł,pozostała część po roku bez oprocentowania).[/h]

 

Poszukującyauta taniego i niezawodnego w eksploatacji mogą zdecydować się naFiata Pandę Classic w cenie już od 28990 (wcenę wliczona została klimatyzacja i radio CD/MP3).Samochód jest też dostępny w kredycie 50/50.

 

 

Zainteresowanikupnem przebojowego FiataPuntomogą liczyć na naprawdę kuszącą propozycję - nowymPunto z klimatyzacją na pokładzie wyjedziemy z salonu już za

34990 .W kredycie 50/50 Punto dostępne jest już od 18 495 zł (resztawartości auta spłacana po roku bez odsetek).

 

 

FiatBravo,czyli reprezentant Fiata w segmencie kompaktów, kosztuje w promocjitylko 48490 .Trudno znaleźć na rynku samochód tego segmentu z takimwyposażeniem za tak atrakcyjną cenę. Zwłaszcza kiedy zwrócimyuwagę na ofertę kredytową 50/50. Samochód w tej cenie oferuje jużm.in. klimatyzację z filtrem przeciwpyłkowym, elektryczniesterowane szyby przednie, elektrycznie sterowane i podgrzewanelusterka zewnętrzne, centralny zamek z pilotem w kluczyku, poduszkępowietrzną kierowcy, pasażera oraz poduszki boczne, systemy ESP +ASR/MSR + HBA + Hill Holder czy też ważne dla rodziców uchwytyIsofix w siedzeniach tylnych, znakomicie ułatwiające montażfotelika dla dziecka.

 

 

Kliencizdecydowani na funkcjonalny model Lineamogąmieć ten samochód już za 37 300.Cena FiataSedici,dostępnego także z napędem na wszystkie koła, startuje z od 48900 zł.

 

 

Jeślichodzi o wszechstronne i pojemne samochody takie jak QuboczyDoblò,to w tym przypadku Fiat również przygotował bardzo dobrąpropozycję – auta kosztują odpowiednio od 38 300złi od 50 200.

 

 

[h=3]Prawdziwągratką dla łowców okazji może staćsię oferta dotycząca największego obecnie przedstawiciela włoskiejmarki - FiataFreemontamożna mieć już od 95 990zł(wkredycie 50/50 już od 56745 zł).Ten rodzinny MPV może przewozić do 7 osób, ma największy w klasierozstaw osi (2890 mm), a pojemność jego bagażnika po złożeniufoteli zwiększa się aż do 1461 litrów. Freemont ma na swoimpokładzie 20 różnych schowków, a montowane w tym Fiacie fotele sąprzystosowane do przewozu dzieci (innowacyjny system child boosterumożliwia bezpieczne podróżowanie dzieciom o masie od 15 do 36 kgbez konieczności montowania dodatkowych fotelików). Obezpieczeństwo i frajdę z jazdy zadba dostępny napęd na czterykoła.[/h]

Źródło:

Fiat Auto Poland


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • 1 Posts
  • 442 Views
  • 7 Posts
  • 5095 Views
  • 1 Posts
  • 3779 Views
  • 1 Posts
  • 3271 Views
  • 1 Posts
  • 3239 Views
  • 1 Posts
  • 3470 Views

×