Skocz do zawartości
Firestone

Czy Sony rozpoczyna banowanie PS3?

Rekomendowane odpowiedzi

O tym że Playstation 3 zostało już jakiś czas temu złamane zapewne już wiecie. Sony wypuściło nowy firmware, który okazał się porażką. Znalezienie sposobu na ominięcie aktualizacji zajęło piratom kilka dni, a do tego soft zniszczył dyski ludziom którzy wymienili je sobie na nieoryginalne (na co pozwala producent).

Microsoft broni się przed piratami banując konsole i wygląda na to że Sony też zacznie to robić. W dniu dzisiejszym niektórzy użytkownicy dostali interesujące maile:

 

Informacja dotycząca dostępu do PlayStation®Network oraz usługi Qriocity.

 

Nieautoryzowane urządzenie umożliwiające obejście zabezpieczenia systemu PlayStation®3 zostało niedawno wydane przez hackerów do systemu PlayStation®3. Urządzenie to pozwala stosowanie niedozwolonych lub pirackich oprogramowań.

 

Zastosowanie tego typu urządzenia lub oprogramowania narusza "Umowę Licencyjną Oprogramowania Systemowego dla Systemu PlayStation®3" jak i "Warunki Korzystania z Usługi oraz Umowę z Użytkownikiem” w PlayStation®Network / Qriocity, co jest Przepisem Wspólnotowego Kodeksu Postępowania.

 

Ponadto, kopiowanie lub w pirackie oprogramowanie stanowi naruszenie Międzynarodowych Praw Autorskich.

 

Urządzenie umożliwiające obejścia i / lub nieautoryzowane czy pirackie oprogramowanie, obecnie znajduje się w Twoim systemie PlayStation®3.

 

Niezwłocznie należy przerywać korzystanie ze wszystkich urządzeń umożliwiających obejścia zabezpieczeń i usunąć wszelkie nielegalne czy pirackie oprogramowanie z systemu PlayStation®3.

 

Nieprzestrzeganie powyższych zaleceń spowoduje na stałe zablokowanie dostępu do sieci PlayStation®Network i usług Qriocity za pośrednictwem systemu PlayStation®3.

 

 

================================================================================================

 

 

Uwaga: Ten e-mail został wysłany automatycznie, więc nie będzie odzewu na odpowiedzi wysłane na ten adres.

 

©2011 Sony Computer Entertainment Europe.

 

http://eu.playstation.com

 

"PlayStation", "PlayStation Network", "PlayStation Store", "PlayStation Home", "PS3", "PSP" and "PS2" are registered trademarks of Sony Computer Entertainment Inc. All titles, content, publisher names, trademarks, artwork, and associated imagery are trademarks and/or copyright material of their respective owners. All rights reserved.

 

Gry sprzedawane w Polsce są oceniane przez niezależną organizację PEGI. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź www.pegi.info. Kategorie wiekowe oznaczają wiek, dla którego dana gra jest odpowiednia.

 

Jeśli masz konto na PlayStation®Network możesz z poziomu konta edytować swój profil i preferencje powiadamiania, w tym rezygnację z subskrypcji. Zaloguj się (Sign In) tutaj. https://secure.eu.playstation.com/sign-in/

 

Jeśli nie masz konta na PlayStation®Network i chcesz zrezygnować z subskrypcji, wyślij email na ten adres. mailto:unsubscribe@eu.playstationmail.com?subject=Unsubscribe

 

PlayStation®Network, PlayStation®Store oraz PlayStation®Home podlegają warunkom użytkowania i nie są dostępne we wszystkich krajach i językach (eu.playstation.com/terms). Wymagane stałe łącze internetowe (Broadband). Użytkownicy są odpowiedzialni za opłaty za dostęp do stałego łącza. Obowiązują opłaty za dostęp do pewnych treści. Użytkownicy muszą mieć co namniej 7 lat, a użytkownicy poniżej 18 lat muszą uzyskać zgodę rodziców.

 

Ceny, materiały, promocje i usługi mogą ulec zmianie lub zostać wycofane w dowolnym momencie. Materiały mogą nie być dostępne we wszystkich regionach.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wg. mnie to bardzo dobrze, ze Sony wkoncu sie pozadnie wzielo za ludzi ktorzy kupuja konsole a potem zdobywaja gry w nielegalny sposob. Skoro ktos kupuje konsole to znaczy ze go stac na kupowanie gier... podobnie jest z samochodami, np. ja nie kupie Ferrari bo wiem, z go nie utrzymam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • 1 Posts
  • 5161 Views
  • 1 Posts
  • 1896 Views
  • 1 Posts
  • 8594 Views
  • 12 Posts
  • 17092 Views
  • 1 Posts
  • 3252 Views

×