Skocz do zawartości
anka-2012

Bałtowskie Bezdroża Family 29.06-01.07.2012r.

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkie osoby lubiące zastrzyk adrenaliny, rywalizację i fajną zabawę na Bałtowskie Bezdroża Family.

Impreza ta jest organizowana w dwóch klasach: DUO i FAMILY. Klasa DUO skierowana jest do rodzinnych (towarzyskich) załóg składających się z osób dorosłych. Klasa FAMILY uwzględnia specjalne atrakcje skierowane do znajdujących się w składzie startujących ekip dzieci. W obu przypadkach typowej rywalizacji off roadowej towarzyszy zabawa związana z odkrywaniem tajemnic średniowiecza i zdobywaniem kolejnych stopni wtajemniczenia rycerskiego zakonu templariuszy, których śladami podążamy. Zadaniem uczestników będzie zdobycie wszystkich zaplanowanych pieczątek, oraz pokonanie prób sprawnościowych.

Trasa rodzinnej przygody prowadzi przez urozmaicony teren Przedgórza Iłżeckiego, Doliny Kamiennej, Gór Świętokrzyskich i Wyżyny Opatowskiej.

Żaden z odcinków nie sprawia trudności, które byłyby niedostępne dla seryjnych pojazdów terenowych 4x4 oraz SUV, wyposażonych w standardowe ogumienie. Utrudnienia ograniczają się do miejscowych nierówności, błota, kolein oraz stromych zjazdów i podjazdów.

Gwarantujemy świetną zabawę, mnóstwo emocji i niezapomnianych wrażeń. Lista zgłoszeń została już otwarta http://baltowskiebezdroza.pl/zgloszenia.php . Wszystkich zainteresowanych prosimy o wpisywanie się na listę, ponieważ miejsca będą ograniczone.

 

Baltowskie Bezdroża Family - szlakiem świętokrzyskich templariuszy !!!


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
    • 1 Posts
    • 12574 Views

×