Skocz do zawartości
anka-2012

Bałtów-Drezno edycja specjalna BałtowskichBezdroży

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników offroadu. Najbliższa edycja jest skierowana zarówno dla tych którzy stawiają swoje pierwsze kroki w off-roadzie jak i tych, którzy są po uszy wciągnięci w ten sport.

Najbliższe Bałtowskie Bezdroża nie tylko z nawy będą specjalną edycją off roadowej przygody. Po raz pierwszy oddalimy się od urokliwych zakątków Bałtowa, by pokonując leśne ostępy, rozlewiska, głębokie wąwozy i polne drogi dotrzeć do … Drezna, pięknie położonej wśród lasów miejscowości koło Lipska.

Klasy turystyczna i turystyczna wyczynowa będą miały do pokonania blisko sto kilometrów bezdroży Doliny Kamiennej i Powiśla, kilka wymagających odcinków specjalnych, kilkanaście pieczątek do zdobycia oraz szereg zagadek krajoznawczych do rozwikłania. Mimo różnego stopnia trudności głównym celem wyprawy do Drezna i z powrotem w klasach T i TW będzie dobra, rodzinna zabawa, a owa „rodzinność” załóg będzie dodatkowo punktowana. Ich tropem ruszą także quady, których klasa została włączona do rywalizacji na trasach „Bałtowskich Bezdroży”.

Dla klas extreme i adventure, w których rywalizacja wyzwala najwięcej adrenaliny, po raz pierwszy swoje możliwości otworzy pas nadwiślańskich mokradeł, piaszczystych łach i głębokich starorzeczy. Nowym wyzwaniem dla dzielnych załóg będzie fakt, że rywalizacja w dziewiczym terenie rozciągnięta zostanie na odcinku kilkudziesięciu kilometrów między znanym ekipom Bałtowem, a oczekującym na odkrycie niezwykłym Powiślem.

Bałtowskie Bezdroża –Edycja Specjalna naprawdę będą specjalne. Zapraszamy.

Listy startowe już otwarte!!!

 

www.baltowskiebezdroza.pl

http://www.facebook.com/rajdoffroad.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
    • 3 Posts
    • 13383 Views

×