Skocz do zawartości
BartekCFC

10 najważniejszych Mercedesów

Rekomendowane odpowiedzi

Hm brakuje tylko mojego

moze nie byl najwazniejszy :P

jedyny piekny mercedes jaki byl to 722, chociaz powiem ze do roku 95 mercedes byl naprawde prestizowy, dzisiaj juz jednak staje sie za bardzo masowy :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie najważniejszym Mercedesem jest zdecydowanie S klasa W220 z 98-05. Najpiękniejszy Mercedes w historii, do tego komfortowy. Co do prestiżu tto w Polsce rzeczywiście do 95 było mało tych aut(mówiło się, że żeby dostac kredyt wystarczyło podjechac pod bank ESĄ) szczególnie w wersji S ale w innych krajach było ich pełno więc nie zgadzam się ze stwierdzeniem braku czy ograniczenia prestiżu. Inna sprawa, że obecnie Audi robi znacznie ładniejsze auta, Merc jest zdecydowanie w tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ee tam dla mnie najważniejszy Merc to w123. To dzięki niemu Mercedes zyskał miano niezawodnego. Auto pomimo wieku może nadal się podobać no i te legendarne diesle o ogromnych przebiegach ;) Moje marzenie motoryzacyjne to w123 czyli popularna beczka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh, brakuje ciężarówek modelu SK, który podobnie jak W123 był synonimem milionowych przebiegów i Actrosa, ktory pokazał, że niedopracowanie i nadmiar elektroniki NIE idą w parze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi