Jump to content

truckmaniak

forumowicz
 • Content Count

  847
 • Joined

 • Last visited

About truckmaniak

 • Rank
  Wymiatacz

Więcej o mnie

 • Lokalizacja
  Lublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Fakt, komunikacja w ostatnich latach zmieniła się diametralnie. jeszcze 5 lat temu gdzie nie spojrzałeś to Ikarus albo Mig (Jelcz M11). Teraz w ruchu zostały 2 Ikarusy, z czego jeden przegubowy ma badania do 14 maja, więc już niedługo. M11-tki śmigają tylko w dni powszednie. W weekendy najstarszy pojazd jaki spotkasz to Jelcz M121M albo Neoplan. Tak to widzisz, Mercedesy gonią Solarisy i Autosany.
 2. Dzięki. 1 - Mercedes-Benz Conecto LF , #2323 2 - Mercedes-Benz Conecto LF , #2311 3 - Mercedes-Benz Conecto LF , #2317 4 - Solaris Urbino 12 , #2305 5 - Neoplan N4020 , #2233 6 - Autosan SanCity M12LF , #2380 7 - Mercedes-Benz Conecto LF , #2323
 3. Zazdroszczę Ci kraju, w którym możesz robić tyle zdjęć. Nie dość, że piękne strony to i piękne ciężarówki. Generalnie zdjęcia nie wyglądają źle. Staraj się jednak, aby cały pojazd był oświetlony, a nie ocieniony albo w ogóle pod słońce.
 4. Z tym to już różnie, w większości zdarzenia losowe lub ostra niedbałość. Psują się różne elementy - elektronika (najczęściej w nowszych wozach), zawieszenie. W przypadku tego drugiego mamy do czynienia często z nadmiernym zużywaniem się, spowodowanym np. naszymi drogami, które są niestety w nie najlepszym stanie. Choć nie tylko. Różnie to jest.
 5. 1 - Temsa Opalin 2 - Mercedes-Benz Conecto LF 3 - Jelcz M120T 4 - Autosan SanCity M12LF
 6. Skromnie, ale bardzo ładnie. Świetne wozy spotykasz. Czekamy na więcej.
 7. Czy dowiadywałeś się o spalanie takich Keraxów? Przyznam, że nie znam się na tym, ale to jest w końcu samochód przystosowany w teren, więc nie ma co się dziwić, że spalanie jest wysokie. Tym bardziej, że ma dwie osie napędowe. Silnik też do najmocniejszych nie należy, więc ma większe obciążenie, a co za tym idzie - spalanie wzrasta.
 8. Ile masz lat? Powyżej czy poniżej 21? Jeśli poniżej to robisz pełną kwalifikację (280 godzin), co kosztuje nawet 5000. Jeśli powyżej to tylko wstępną (140 godzin) i jest to tańsze, około 3000-3500 zł, z tego co się oczywiście orientuję. Do tego psychotesty koło 1000 zł.
 9. Awaryjność, dostępność części, komfort. To po pierwsze. Kolorystyka i wygląd idą z tyłu.
 10. Tata dużo pływał promami i mówił, że właśnie na Polonii jest bardzo fajnie pod względem tych różnych imprez itp. Także myślę, że jak ktoś ma trochę wolnego i trochę pieniążków w zanadrzu to można udać się w taki rejs. Nawet nie licząc imprez jest to bardzo fajne i niezapomniane przeżycie.
 11. Austria i Włochy. No miejscami był śnieg, a miejscami nie. Foto nr 6 było zrobione w okolicach Wenecji, gdzie temperatura wynosiła około 10-15 stopni.
 12. Mało, bo mało, ale zawsze jest. Taki mały aktual z ostatniej trasy i nie tylko. W większości nasze Volvo, ale myślę, że zdjęcia mimo wszystko choć trochę Was zaciekawią. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Pozdrawiam.
 13. Trafiłeś na baardzo fajne światło. Niestety kilka zdjęć jest zrobionych za późno. Mimo tego i tak nie jest źle. Proponuję tylko mniej ziemi, a więcej nieba. Moim zdaniem takie foto prezentuje się dużo lepiej. Spodobał mi się numer 8. Gdybyś wykonał to zdjęcie chwilkę później i nie zasłaniałby tego Volva żaden słupek to prezentowałoby świetnie. Numer 9 również bardzo fajnie, tylko szkoda, że troszkę za dużo ziemi. Ćwicz i będzie jeszcze lepiej!
×
×
 • Create New...