Skocz do zawartości

Toreba

forumowicz
 • Zawartość

  1113
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Toreba

 • Tytuł
  Motomaniak

Więcej o mnie

 • Lokalizacja
  Tarnobrzeg
 1. Toreba

  Mercedes-Actros 1844 + Naczepa Rico

  Jeździ tego od groma Panowie...
 2. Toreba

  Sytuacja

  Dlaczego lewy kierunkowskaz ? Gdzie jest przód pojazdu (od strony pojazdu nr 2 czy nr 3) ? Nie widzę tutaj żadnych problemów...
 3. Toreba

  Scania Baja Wawos

  Uwierzcie mi, że lepszego dźwięku ciężarówki nie znajdziecie!
 4. Toreba

  Nananana czyli Tiry na Tory..

  Polska, geograficznie, jest bardzo dobrze usytuowana i ma ogromne predyspozycje w kwestii przewozu samochodów ciężarowych koleją. Jednak od razu chciałbym zejść na ziemię, gdyż kraj ten jest słabo rozwinięty, o czym świadczy wyżej wspomniana kolej, która, nie oszukujmy się, jest w opłakanym stanie. Mówić można tutaj o torach kolejowych, maszynach, wagonach, kończąc na samym zapleczu czy terminalach. Konstytucja RP ma błędy, a co dopiero taryfikator mandatów. Wybiegając poza temat akcji "Tiry na tory" mogę przedstawić swoją wersję owego poglądu "zdarcia" z Nas, obywateli, pieniędzy. Nie dają zarobić społeczeństwu, dlatego też popyt/podaż jest mały, w porównaniu do innych krajów. Proponowałbym dać ludziom wyższe zarobki, którzy z czasem wydawali by więcej pieniędzy. Wiadomo, do czego to prowadzi.
 5. Toreba

  Projekt Nowego taryfikatora

  Dodatkowe punkty karne za cofanie na autostradzie czy drodze ekspresowej będą martwym przepisem, gdyż nie ma ludzi, którzy cofają na wyżej wymienionej drodze. Za dodatkowe punkty karne za użycie telefonu komórkowego czy też za blokowanie skrzyżowania są idealnym pomysłem, trafionym w dziesiątkę!
 6. Toreba

  Jazda z ręką w gipsie

  Człowiek uczy się na błędach i jest to najlepszy sposób przyswajania wiadomości.
 7. Toreba

  Kosze do autobusów

  Kosze owe produkują oryginalne koncerny (np. Volvo), bądź twórcy wyposażenia wnętrz do takich autobusów.
 8. Toreba

  Jazda z ręką w gipsie

  Odgrzewam, ponieważ dopiero zauważyłem. Panowie, kodeks wykroczeń, art. 97., zapraszam.
 9. Toreba

  Kosze do autobusów

  Nie ma czegoś takiego jak kosz na śmieci do autobusu. Inwencja twórcza, trochę wyobraźni i zwykły kosz na śmieci (plastikowy, biurowy).
 10. Toreba

  Buty przez internet - kupować?

  Problemy z gwarancją są duże - koszty wysyłki. Większą pewność masz w sklepie, z drugiej strony jednak cena niższa jest na Allegro. Na rozmiarze się nie opieraj, kupuj tylko i wyłącznie biorąc pod uwagę długość wkładki.
 11. Pierwszy tydzień miałeś krótki. Podaj ilość godzin (czas pracy) przepracowanych w drugim tygodniu. W którym tygodniu miałeś 38h ?
 12. Toreba

  Akcyza samochody do 3,5 tony

  Samochód jak samochód. 18,6 % powyżej 2000cm3.
 13. Panowie, mówicie o łamaniu przepisów po zapłaceniu 300zł i odbyciu kursu redukcyjnego, bo tak to chyba można nazwać. Ale jeśli miałbym mieć zabrane prawo jazdy za punkty w pewnym momencie, to zdając późniejszy egzamin i tak mógłym jeździć jak przed zabraniem prawa jazdy. Dlatego też wolę odbyć kurs redukcyjny. Koszty te same ale mniej stresu i problemów.
 14. Bierzmy pod uwagę statystyki wypadków na drogach krajowych a autostradach. Mimo wszystko, zdecydowana większość wypadków występuje na drogach krajowych. Autostrady są bezpieczniejsze, pomimo, że prędkość stosowana jest czasami nawet bardzo wysoka. Szersze drogi, z dwoma pasami ruchu są podstawą zmniejszenia liczby wypadków - między innymi. % kwoty mandatu za wykroczenia byłby zależny od samej kwoty procentowej. Aktualnie jestem tylko za zlikwidowaniem fotoradarów.
 15. Toreba

  Historia samochodu z USA

  Aż tak Ciebie to tanio wyjdzie, że masz chęć sprowadzić auto koniecznie z USA ?
×