Jump to content

Mikosz1

forumowicz
 • Posts

  16
 • Joined

 • Last visited

 1. Nie kupuj używek lepiej zawsze kupić nowe opony tu chodzi o twoje bezpieczeństwo.
 2. Najczęściej przy tej czerwonej kontrolce akumulatora problemem jest brak ładowania :)
 3. Jakie macie doświadczenia ze sprawdzanie amortyzatorów bo widzę np. tu https://www.forumsamochodowe.pl/badanie-sprawnosci-amortyzatorow-vt126776.htm że to różnie bywa czy faktycznie to tak jest jak tam ktoś napisał?
 4. O klimatyzację można zadbać samemu, chodzi o jakość powietrza https://www.forumsamochodowe.pl/klimatyzacja-wentylacja-i-ogrzewanie-vf129.htm bo czynnika sami nie uzupełnimy ale resztę zrobimy spokojnie.
 5. Mikosz1

  Filtracja oleju

  W układzie smarowania silnika masz filtr po to żeby olej dłużej wytrzymał do kolejnej wymiany której nie da się uniknąć https://www.forumsamochodowe.pl/oleje-samochodowe-vf476.htm filtracja nie zastąpi wymiany oleju.
 6. Wszystko zależy od ich głębokości, długości itd. zobacz tu https://www.forumsamochodowe.pl/maskowanie-rys-na-nadwoziu-w-samochodzie-vt124981.htm
 7. Bez zdjęć ciężko coś powiedzieć i to takie strzelanie w ciemno. Wrzuć zdjęcia i temat na https://www.forumsamochodowe.pl/nadwozie-vf100.htm to na pewno ktoś pomoże.
 8. Jak lubisz dłubać przy samochodzie to polerka przyda się ale najtańsze nie zawsze są dobre. Warto do polerki dobrać odpowiednie pasty i woski https://www.forumsamochodowe.pl/chemia-samochodowa-vf552.htm
 9. Lakiery dobierasz w mieszalni i do zaprawek na nadwoziu np. https://www.forumsamochodowe.pl/nadwozie-vf100.htm jest ok ale jak masz pomalować coś więcej to lepiej oddać auto do lakiernika.
 10. Jak jej nie masz można ją dorobić ale jak chcesz coś więcej na ten temat się dowiedzieć to pisz tu w dziale problemy techniczne
 11. Teraz możesz za darmo sprawdzić pojazd z zagranicy na historiapojazdu.gov.pl można też sprawdzić i moim zdaniem warto jak mamy już wybrany samochód np. za pomocą tej strony na której dostaniesz raport z VIN. Ogólnie polecam.
 12. Teraz to już trzeba by było zastanowić się nad wyborem opon zimowych na tegoroczny sezon
 13. Moim zdaniem najlepiej jest skorzystać z różnych kalkulatorów ubezpieczeń OC i AC one często pomagają obniżyć zacznie pierwotnie wyliczone składki.
 14. Dzisiaj wszystko trzeba porządnie przekalkulować wybierając auto i to czy to będzie diesel, benzyna czy gaz to czasem nie lada wyzwanie
 15. Do dzisiaj trzeba się umawiać na rejestrację pojazdu online lub dzwoniąc.
×
×
 • Create New...