Jump to content

MlodymEchanik

forumowicz
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

 1. mała poprawka do linku --- Warsztat24.pl - wyposażenie warsztatów samochodowych!
 2. mała poprawka do linku --- Warsztat24.pl - wyposażenie warsztatów samochodowych!
 3. mała poprawka do linku --- Warsztat24.pl - wyposażenie warsztatów samochodowych!
 4. mała poprawka do linku --- Warsztat24.pl - wyposażenie warsztatów samochodowych!
 5. mała poprawka do linku Warsztat24.pl - wyposażenie warsztatów samochodowych!
 6. mała poprawka do linku --- Warsztat24.pl - wyposażenie warsztatów samochodowych!
 7. Możesz spróbować nałożyć nowy lakier. Najlepiej pistoletem lakierniczym. Polecam sprzęt z https://warsztat24.pl/
 8. Oczywiście, że lakier. Tylko dobrej jakości a nie byle jaki. Osobiście mogę polecić kosmetyki z https://warsztat24.pl/
 9. Spróbuj polakierować. Jeśli kosmetyki będą dobrej jakości to zejdzie bez problemu. Zajrzyj na https://warsztat24.pl/ żebyś długo nie musiał szukać.
 10. Tak @Matczak. Jest przy tym masa zabawy i przy dobrej jakości produktach można uzyskac naprawdę niesamowity efekt. Ja sam produkty kupuję na https://warsztat24.pl/ więc jeśli chcesz możesz tam zajrzeć.
 11. Możesz spróbować zamalować takowy lakier. Ja tak zrobiłem w podobnej sytuacji. Kupiłem sprzęt na https://warsztat24.pl/ i swoją drogą polecam, ponieważ jakość świetna. Sporo zabawy i efekt niesamowity.
 12. jasne że mógłbyś. Zakup dobrej jakości lakier żeby się w miarę dobrze przyjął i po problemie. Jeśli chcesz sprawdzonej jakości produkty to zajrzyj na https://warsztat24.pl/
 13. Jeśli chcesz zmienić kolor samemu to zainwestuj w pistolet lakierniczy. Ja swój kupiłem na https://warsztat24.pl/ i używam go do dzisiaj. Czasami pożyczam znajomym i rodzinie więc inwestycja naprawdę super.
 14. Jeśli chcesz lekko zaryzykować i przy okazji nieźle zaoszczędzić to spróbuj polakierować takie rysy samemu. Jednak musiałbyś zainwestować w pistolet lakierniczy. Cały koszt nie powinien przewyższyć 300zł a pistolet jeszcze nie raz się przyda. Swój egzemplarz zakupiłem na https://warsztat24.pl/ i mogę ci go polecić.
 15. Jeśli rysy są powierzchowne to mógłbyś spróbować polakierować. Zadbaj jedynie o dobrej jakości lakier i narzędzia ( polecam kupić pistolet zamiast puszki ). Ja swój egzemplarz kupiłem na https://warsztat24.pl/ i sprawuje się niesamowicie. Daj znać jak efekty.
×
×
 • Create New...