Jump to content

halogen346

forumowicz
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

 1. halogen346

  Quad Speedway

  Poruszanie się przy użyciu QUADA daje wiele radochy. Jestem świeżo po zamówieniu takiego pojazdu z oferty http://www.taurus.gda.pl/pl/pozostale/ . Chciałem odkryć nowe hobby, które pozwoliloby mi na wyżycie się po trudach związanych z pracą, ale i "ekstremalny relaks" . Udało się, absolutnie nie mam powodów do narzekań. Zalecam przyjrzeć się ich ofercie.
 2. Kolor pojazdy zdecydowanie najlepiej zmienić z użyciem tzw. oklejania. To idealny pomysł na renowację, ale i wyróżnienie się z tłumu, w tym wypadku będące koniecznością. Moim wymogom całkowicie sprostały usługi zrealizowane przez https://foltechdesign.pl/oklejanie-samochodu-folia-2/ . Pojazd sprawia wrażenie, jakby dopiero co wyjechał z salonu, prawdziwa rewelacja. Jestem dumny, ze moge smigac takim pojazdem!
 3. Na pewno opony letnie musisz mieć, gdzie zostawić, gdzie będziesz je składował na okres zimowy? Ja w końcu postanowiłem o oddaniu ich do serwisu https://keri-szczecin.com.pl/przechowalnia-i-serwis-opon/ przez co mocno na czasie zaoszczędziłem ( i na miejscu w garażu! ) Takie rozwiązanie odpowiada mi w zupełności.
 4. Zamiast bawić się w głupie naprawy, ja bym zalecał pochylić się na opcją wymiany zderzaka i to na używany - to serio może się opłacić. Rozwiązanie w takiej formie zapewnili nam https://www.bumpers.pl/kontakt.html i myślę, że było to w pełni trafione. Pojazd po wypadku nabrał nowego smaku i estetyki, pięknie to wygląda!
 5. Samochód ciężarowy to z pewnością wyzwanie. Poddany sporej eksploatacji, wymaga naprawy i wymiany części co jakiś czas. Najważniejsze to mieć na uwadze, skąd zamówić podzespołu tego typu. Ja osobiście zamawiałem to i owo z oferty https://www.martextruck.pl/oferta/nasi-dostawcy i tylko na tym zyskałem. Części te w perfekcyjnej jakości pozwoliły moim pojazdom szybki powrót na drogę.
 6. Ja bym zalecał zadbać o jakieś zabezpieczenia antykorozyjne. W ofercie https://www.rustcheckcorolon.pl/wszystko-o-rust-stop jest tego całkiem sporo, także na powaznie zainteresuj się ofertą w takiej formie. Zabezpieczenia pozwalają mi na pokonywanie rdzy, która to w tym wypadku była mocno problematyczna. Ale to już za nami!
 7. Jest wielce prawdopodobne, iż hamulce wymagają regeneracji. Pamiętam w moim pojeździe pojawiały się podobne turbulencje, z ten okazji zgłosiłem się do http://maglownicelublin.pl/serwis/ . Naprawa poszła niezwykle sprawnie a mi umożliwiła powrót na drogę. Serwis układu hamulcowego pozostawiał wiele do życzenia ze swoim stsnem, ale kłopot rozwiązany!
 8. Zarówno oleje, jak i smary staram się zamawiać z oferty OIL TRANS https://oiltrans.pl/produkty/ . Ofertę zalecił mi znajomy, który także od dawna zamawia bezpośrednio od nich. I jest to trafiona inwestycja, gdyż jakość w pełni pomaga i spełnia wymagania. Wyborem dysponują niezwykle szerokim.
 9. Volvo V60 było moim marzeniem już od wielu lat - udało się je zrealizować! Niezwykle pomocni w tej kwestii okazali się https://intercar-opole.volvocars-partner.pl/oferta/samochody/ wraz ze swoją ofertą. Pojazd zakupiony bezpośrednio od nich, aczkolwiek brałem takżę pod uwagę ofertę pojazdów używanych (taką dysponują) . To dopiero doskonały wybór!
 10. Każdy typ silnika może z czasem wymagać kapitalnego remontu. W celu tego typu regeneracji zgłosiliśmy się do http://truck-mar.pl/oferta.html , co było dosyć rozsądną inwestycją. Naprawa została wykonana niezwykle sprawnie, dzięki czemu powrót na drogę okazał się możliwy w czasie szybszym, niż przypuszczałem. Mój pojazd tego potrzebował!
 11. Tak się zastanawiam, czy wina nie stoi przypadkiem po zaciskach hamulcowych, które to mogą wymagać regeneracji. Ostatnio nawet zgłosiłem się do AJM Auto http://ajmauto.eu/pl/o-nas , specjalizujących się w naprawach tego typu. Regeneracja zacisków hamulcowych to ich specjalizacja, polega na wykorzystaniu części renomowanych marek - także nie inwestujesz w kota w worku!
 12. Upały nadciągają a klimatyzacja w moim pojeździe zwyczajnie się zepsuła. Musiałem coś z tym zrobić, dlatego odezwanie się do https://www.ropbenz.pl/auto-serwis/klimatyzacja-samochodowa w tej kwestii potraktowałem jako priorytet. Podjęli się natychmiastowego serwisu, który faktycznie wyszedł im sprawnie i porządnie. Muszę przyznać, iż w tym wypadku jestem pod wrażeniem, świetnie się wszystko spisuje!
 13. Dużo części samochodowych i to po dobrych cenach da się znaleźć w ofercie https://www.rozruch-startgum.pl/czesci-samochodowe . Jestem świeżo po zamówieniu klocków hamulcowych, które to w tym wypadku okazały się koniecznością. Zakup ten zachwycił mnie przede wszystkim po względem ceny, mocno nietuzinkowej i porządnej. Świetnie się to prezentuje! Części do zawieszenia także brałem z ich oferty.
 14. Jestem świezo po oklejeniu samochodu u https://foltechdesign.pl/oklejanie-samochodu-folia-2/ . Kto by pomyślał, że zdziałają takie cuda! Przede wszystkim zmienił się kolor pojazdu a karoseria prezentuje się świeżo, niczym z salonu. W końcu takiego efektu oczekiwałem i to od bardzo dawna. Radość to mało powiedziane, wszystko prezentuje się na tip-top!
 15. Znalezienie cylindrów hydraulicznych i to porządnych potrafi stanowić nie lada wyzwanie. W tym wszystkim najważniejsze jest to, aby zgłosić się do fachowców. Wspomniane cylindry zamawiałem bezpośrednio od producenta, w pełni się to opłaciło. Mowa o produktach z oferty http://www.zakladhydraulikisilowej.pl/oferta/produkcja-cylindrow-hydraulicznych , które to okazały się niezbędne przy tworzeniu naszych silników.
×
×
 • Create New...