Skocz do zawartości

Nina

forumowicz
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Co myślicie o reklamie w postaci kasetonu? Czy to się naprawdę sprawdza czy tylko taka lipa? DOpiero zaczynam na rynku musze się jakoś zareklamować pokazać co mi polecacie?
 2. Nina

  wariant z rantem i bez

  A co ja się będę silić na słowne opisy! Po prostu wejdźcie na https://veraco.pl/category/litery-3d-przestrzenne i sami zobaczcie, jak to wygląda. Co Wy na to?!? Lepiej wyglądają litery płaskie czy z zawijanymi rantami?
 3. Który zapewni ładniejszy efekt wizualny? Pytam o przygotowanie trójwymiarowych liter. Do wyboru są 2 opcje: jedna płaska, druga zawijanym rantem. Wygląda to tak, jakby kontury liter były nieco bardziej pogrubione w stosunku do wariantu płaskiego. I który Waszym zdaniem prezentowałby się lepiej nad wjazdem do warsztatu?
 4. RAD-y, CMYKi i inne takie - ile gam kolorystyczych funkcjonuje w przemyśle? Zastanawiam się, jakie barwy są w stanie oddać drukarnie, twórcy reklam fizycznych typu https://veraco.pl/category/kasetony-reklamowe i inni specjaliści, którzy zajmują się szeroko pojmowaną kreacją. Z tego co wiem każda "paleta" ma ograniczoną liczbę odcieni, do tego różne technologie obsługują różne systemy. Może ktoś ma jakieś zestawienie, tabelkę porównawczą albo coś w ten deseń?
 5. A co myślicie o mieszaniu opon? 2 starsze i 2 nowe? czy to przesada czy opłacalna oszczędność???
×
×
 • Dodaj nową pozycję...