Skocz do zawartości

Pietrzak

forumowicz
 • Zawartość

  98
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Cześć, zaczynam swoją przygodę z instalacją w swoim domu. Całość będzie oparta na PLC Wago 8212 i dążę do rozwiązania kablowego. Czy możecie mi podpowiedzieć, przy pomocy czego najlepiej wyczytywać temperaturę i wilgotność z pomieszczeń? Jakie urządzenia używać do mierzenia nasłonecznienia? Jak takie urządzenia muszą się komunikować ze sterownikiem WAGO?
 2. Czy pracodawca jest w obowiązku zapewnienia odzieży roboczej dla pracowników w firmie?
 3. Na domowy użytek Ryobi spokojnie wystarczy, ale akumulatorami musisz często pracować żeby ich szlak nie trafił, jak mają tygodniami stac na półce to oprócz wkrętarki kup sobie sprzęt na kabel. Warto oczywiśćie zakupić sobie odpowiednie końcówki do wkrętarki: https://zamu.pl/koncowki-do-wkretarek W sklepie masz bardzo duży wybór takich zestawów.
 4. Czy ktoś analizował ... Piec na pellet czy gaz z butli w ogrodzie? Nie ma sieciowego gazu. Czy to strasznie wygląda w różnicy w kosztach? Dom 90 m kw całość z użytkowe poddaszem.
 5. Pietrzak

  Płaski dach nad garażem

  Moim zdaniem folia w płynie zda egzamin ale jedynie na krótki czas. Dobrze bedzie pomysleć o jakimś mocniejszym zabezpieczeniu. Zerknij sobie na stronę: https://www.meblox.com.pl/papa-bitumiczna-na-dachu-rodzaje-wlasciwosci-montaz/ Znajduje się tutaj wiele możliwości zastosowania papy bitumicznej na dach.
 6. Czyli zawarłeś z kolejną osobą przedwstępną umowę sprzedaży i z tej umowy nie chcesz się wywiązać. Jeżeli kupujący będzie chciał to może sądownie doprowadzić do zawarcia umowy sprzedaży. Jeżeli dał zadatek to może żądać zwrotu podwójnego zadatku. Umowę przedwstępną możecie rozwiązać za porozumieniem stron. Zerknij sobie na stronę: https://homly.to/artykuly/umowa-przedwstepna-zadatek-jak-to-dziala Znajdziesz tutaj informacje na temat tego, jak taka umowa działa.
 7. Po pierwsze to zabezpieczenia mechaniczne. Po drugie to czujniki wykrywajace probe wlamania np wibracyjne, kontaktrony na drzwi i okna i czujnik ruchu do srodka, i to wszystko podpiete do centrali alarmowej z powiadomieniem gsm. To wszystko ma sens gdy ktos szybko zareaguje na alarm Jeśli nie masz możliwosci podłączeni alarmu przewodowego, można wybrać bezprzewodowy https://www.dopoznania.pl/nowosc/alarm-bezprzewodowy-zalety-zastosowania Na stronie możesz poczytać sobie jak taki system wybrać.
 8. Koledzy i koleżanki - Macie namiar na jakąś dobrą drukarnie, która wydrukuje mi instrukcje obsługi? Każda drukarnia, z którą kontaktowałem się sam nie jest w stanie mnie obsłużyć. Największy rozmiar instrukcji po rozłożeniu: 1120x70mm Rozmiar strony: 70x70mm
 9. Pietrzak

  Bdo w firmie transportowej

  W przypadku olei, smarów i opon, wynika to z ustawy o obowiązkach przedsiębiorców w zakresie gospodarowania odpadami oraz opłacie produktowej z dnia 11 maja 2001 roku. Art. 4 mówi o tym, iż można obowiązek realizować samodzielnie lub za pośrednictwem organizacji. Art. 5 wskazuje że Organizacja może prowadzić działalność wyłącznie w formie spółki akcyjnej. W przypadku baterii i akumulatorów wprowadzający może wykonywać obowiązki poprzez podmiot pośredniczący, nie musi być to spółka akcja. Ważne aby podmiot pośredniczący posiadał wdrożony system zarządzania środowiskowego zgodny z wymaganiami systemu eko zarządzania i audytu (EMAS) lub z normą ISO 14001. https://www.srodowisko.pl/wiadomosci-i-komunikaty/jak-prowadzic-latwiejsze-zarzadzanie-gospodarka-odpadami-i-bdo--201127-10 Wiecej informacji na temat bdo w firmie znajdziesz w tym artykule. Wczytaj się.
 10. Na czym polega pomiar twardości tą metodą? Możecie wytłumaczyć?
 11. Jak w temacie. Ktoś moze prowadzi kanał? W jaki sposob przyciągnąć oglądających?
 12. Jaki program do kierowania transportem polecacie? Co się sprawdzi ?
 13. Jaki program do kierowania transportem polecacie? Co się sprawdzi ?
 14. Pietrzak

  Dom parterowy czy piętrowy

  Dom z poddaszem jest tańszy od parterowego w SSO. Wykończenie poddasza jest droższe. W SSO fundamenty i dach generują koszty, a w wykańczaniu skosy. Piętrowy przez dwa stropy zazwyczaj jest najdroższy. Ale to zależy od projektu. Jeśli szukasz domu mniejszego, tak do 100 m2, polecam parterowy: https://www.domywstylu.pl/projekty-domow-do-100m2/ Na stronie jest wiele takich projektów.
 15. Jakiego rodzaju kurtki preferujecie na motocykl? Skórzane czy może jednak tekstylne?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...