Jump to content

Taj

forumowicz
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Znajoma zaproponowała mi https://pamami.pl/pol_m_On_Czapki-meskie_Czapki-zimowe-meskie-343.html czy mieliście okazję coś tutaj zamówić? Z tego co widziałam to czapki mają rewelacyjne
 2. Cześć. Chciałabym kupić mojemu mężowi jakąś ładną czapkę zimową. Zależy mi na jak najlepszej jakości. Polecicie coś?
 3. Taj

  normy armatury w UE

  EDIT Parametry armatury biorę ze strony http://wezetobi.pl/ - teraz trzeba ustalić, o jakie konkretnie europejskie normy tam chodzi. Może jak zobaczycie, o jakim wyposażeniu mówię, to coś się Wam skojarzy?
 4. W jakich dokumentach znajdują się zbiory norm jakościowych (i innych) dla armatury przemysłowej na terenie Unii Europejskiej. Sprawa jest prosta: producent deklaruje, że wszystkie elementy z jego asortymentu spełniają wszystkie obowiązujące normy. I super, tylko trzeba wszystko zweryfikować. Mam specyfikacje techniczne, tylko trzeba je jeszcze porównać z aktualnie obowiązującymi wytycznymi. Czy ktoś będzie w stanie wskazać odpowiednie dokumenty, instytucje, które takimi sprawami się zajmują?
 5. zeba zachowywac rozsadek, fanboje diesla beda wrzeszczec o momencie obrotowym, a fanboje benzyny beda wrzeszczec o awariach turbiny, zaden z tych silnikow nie jest lepszy, kazdy jest inny, ma inne zalety, i wady.
×
×
 • Create New...