Jump to content

Anand

forumowicz
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

 1. Anand

  tablica na wesele

  Znacie może ten sklep https://puzzle4u.pl/akcesoria-slubne/tablica-rejestracyjna-slubna, co sądzicie?
 2. Hej, potrzebuję fajnej tablicy na samochód weselny dla mojej młodszej siostry. Co możecie mi polecić?
 3. Cześć, a co myślicie o fotobudkach na zabawie weselnej? Podoba wam sie takie miejsce https://puzzle4u.pl/akcesoria-slubne/ramka-do-robienia-zdjec? Sam szukam ciekawych dodatków dla rozrywki, i myślę nad taką fotobudka Wiadomo trzeba zrobić taka aby gościom nie zaczęła doskwierać nuda.
 4. Cześć, Co myślicie o fotobudkach na zabawie weselnej? Podoba wam sie takie miejsce? Sam szukam ciekawych dodatków dla rozrywki, i myślę nad taką fotobudka Wiadomo trzeba zrobić taka aby gościom nie zaczęła doskwierać nuda.
 5. PS Pytam dlatego, że na https://puzzle4u.pl/akcesoria-slubne/tablica-rejestracyjna-slubna zabrakło wskazówek odnośnie montażu. Nie wiem, czy to niedopatrzenie sprzedawcy, czy po prostu wychodzą z założenia, że standardowe zatrzaski w ramkach wystarczą.
 6. W taki sposób, żeby były w stanie trzymać się mocno, a jednocześnie dało się je szybko zdjąć? Te specjalne blachy mają posłużyć podczas wesela. Wiecie, taki element dekoracyjny, okolicznościowy drobiazg. Normalne tablice zawsze dodatkowo przytwierdzam, bo te zatrzaskowe ramki nie są godne zaufania. Zwykle używam śrub, a w miarę możliwości nitów - ale tym razem to przecież odpada. Klejenie również nie wchodzi w grę... Ktoś ma jakiś pomysł?
 7. fakt faktem ropa jest droższa od benzyny ale niewielka a poza tym np. ropa w silniku 1.9TDi spala dużo mniej od benzyny
×
×
 • Create New...