Skocz do zawartości

piwot

forumowicz
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. piwot

  Jaka posadzka do garażu?

  Dodam, że w garazu będą stały dwa samochody, a więc jednorazowo może to być nawet ponad 3 tony. Musi więc to być dostatecznie wytrzymała powierzchnia oraz najlepiej hydroizolacyjna.
 2. piwot

  Wózek platfrormowy do przewozu ciężkich przedmiotów

  Patrz dokładnie w specyfikację tego typu wózków - w sensie ich maksymalne obciążenie. Jeżeli chodzi Ci o coś takiego, tak te tutaj wózki: https://karstal.pl/35-wozki-platformowe To sprawdź sobie ich wielkość oraz inne cechy które Cię intersesują. Ceny - jak widzisz, nie są jakieś ekstremalnie wysokie.
 3. Wydajne - moim zdaniem obowiązkowo powinno to być oświetlenie LED-owe, z tego względu, że ono ma stosunkowo niskie zapotrzebowanie na energię elektryczną. Jest też dostatecznie wydajne, efektywne - a co za tym idzie rowerzysta jest dobrze widoczny, nawet w kiepskich warunkach pogodowych. Proponuję w związku z tym sprawdzić jeszcze pod niniejszym linkiem: https://www.dobrerowery.pl/oswietlenie-rowerowe Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.
 4. piwot

  Hurtownia opon

  Plusem z pewnością jest możliwość spokojnego zapoznania się ze specyfikacją opon, jej cechami. Plusem jest także średnio niższa cena. Minusem, że trzeba zwykle poczekać te 2-3 dni na dostawę. W sieci jest też sporo poradników na temat opon, oraz tego na co należy zwracać uwagę przy ich wyborze - np tutaj: http://redrider.pl/wybieramy-wlasciwe-opony/opony-debica-co-warto-o-nich-wiedziec/
 5. piwot

  Etykiety termotransferowe - sprawdzą się w trudnych warunkach?

  Etykiety termotransferowe sprawdzają się bardzo dobrze, w tych wszystkich miejscach w których etykietowany produkt narażony jest na czynniki zewnętrzne. Sprawdzają się np w branży produkcyjnej, cechują się zwiększoną odpornością niż etykiety drukowane metodą termiczną. Są również znacznie mniej wrażliwe na światło. Odsyłam do niniejszego linka: https://www.hyprotech.com.pl/etykiety-termotransferowe-sposobem-na-ulatwienie-pracy-produkcyjnej/ Znajdziesz tam trochę wiecej informacji z tego zakresu.
 6. Szukam specyfikacji etykiet termotransferowych. Zastanawiam się, gdzie i jakie mają zastosowanie - możecie polecić coś z tego zakresu?
 7. Gdzie w Warszawie można wynająć przenośne ogrodzenia?
 8. Chodzi o sprawdzenie oraz usunięcie tych wszystkich mostków termicznych, przez które ucieka ciepło. Pytanie przy pomocy jakiej kamery termowizyjnej można to szybko i sprawnie zweryfikować?
 9. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał? W jaki sposób wykonać sufit z płyt G-K? Czy jest to trudne zadanie, aby wykonać to samodzielnie?
 10. Planuję wykończyć garaż w bryle budynku. Otwartym pytaniem pozostaje wykończenie i zastosowanie takich materiałów które będą odporne na ogień i odporne na zagrożenie pożarowe. Możecie polecić mi coś z tego zakresu?
 11. piwot

  Afrodyzjaki

  One są na receptę czy nie?
 12. Szukam jakiegoś systemu ERP działającego najlepiej online. Możecie polecić mi coś z tego zakresu? Na co należy zwracać uwagę przy jego wyborze?
 13. Muszę w perspektywie czasu wymienić piasty kół w moim VW Passat B6. Pytanie, czy samodzielna wymiana to skomplikowana sprawa?
 14. Jaki może być koszt wydruku albumu, w formacie A4, składajcego się z około 20 zdjęć motoryzacyjnych, w jakiejś dobrej jakości. Od czego zależy cena?
 15. Jak w temacie - chodzi o obsługę imprez masowych pod względem technicznym, sanitarnym itd. Tak, aby było to zgodne zobowiązującymi przepisami i ustawami o imprezach masowych.
×