Jump to content

piwot

forumowicz
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

 1. Przyjęło się że to facet powinien kupić / mieć prezerwatywy ale, czy kobiecie także wypada je kupić ? Dawno temu w odległej galaktyce M było wstyd kupić podpaski a K gumki . Co się się zmieniło ? Środki intymne nosicie przy sobie - tutaj szerokie spektrum wypowiedzi ? Może jakiś kasjerka z supermarketu jest na grupie i poda statystykie ? W jakim wieku odwiedziliscie Sexshop i sprawiliście sobie coś dla przyjemności. Co komu wypada ? jak jest to u Was ? Byłem kiedy szefem klasy szkolnej i koleżanka podeszła i zapytała się mnie czy mam podpaski albo tampony prz
 2. piwot

  Ogrzewanie domu

  Jakich kosztów skali roku można spodziewać się użytkując PC dla wyżej opisanego budynku z uwzględnieniem PV i bez.
 3. Sam jestem nieco w temacie ubezpieczeń. Na penwo nie polecam brać pierwszego lepszego, szczególnie, ze chodzi tutaj o ubezpieczenie AC, a takie ubezpieczenie może kosztować sporo (wszystko zalezy od tego jakie jest to auto oraz jaki jest zakres ubezpieczenia). Polecam na spokojnie przejrzeć sobie oferty ubezpieczeń. Moim zdaniem całkiem niezłe oferty ma Compensa, szczególnie jeśli chodzi o stosunek ceny ubezpieczenia do zakresu. https://www.compensa.pl/ Poza tym jest to duża sprawdzona firma tak wiec nie robią problemów przy wypłącie odszkodowania.
 4. Wszystko zależy od tego jakie jest to laboratorium oraz ile takich testów zlecisz. Najlepiej dopytać się tutaj: https://navitest.com.pl/ Badania jakie wykonują to na przykład: 1. Statyczna próba rozciągania metali i połączeń spawanych 2. Próba zginania metali i połączeń spawanych 3. Próba łamania 4. Pomiary twardości metali i złączy spawanych 5. Próba udarności metali i złączy spawanych 6. Badania metalograficzne złączy spawanych 7. Pomiary chropowatości powierzchni
 5. Aktualnie jesteśmy w trakcie remontu łazienki i zastanawiamy się nad czarną armaturą łązienkową. Sam nie jestem przekonany, żona jednak sie upiera na taką/ Czy ktos moze ma taka armaturę i napisze jak sie mu sprawdza?
 6. Jak w temacie. Na co zwrócić uwagę wybierając okna do domu? Może macie jakieś porady? Co sprawiło ze zdecydowaliście sie na takie a nie inne okna?
 7. Witaj. Takie laboratorium wytrzymalościowe znajduje sie w Gdańsku - ma poza tym swoje dwie filie w Szczecinie oraz w Sopocie, pozwolę sobie tutaj dać namiary na miejsce: https://tenslab.pl/ Na stronie jest opisane, jakie konkretnie badania wytrzymalościowe wykonywane są w laboratorium. Możesz sobie poczytać. Wycena zalezy od tego jakie jest to zlecenie, tak wiec najlepiej jest skontaktować się z nimi indywidualnie.
 8. Korzystam z promocji sezonowych, ale kupuję o wiele mniej niż kiedyś. Każdy zakup jest przemyślany i jeśli dochodzę do wniosku, że czegoś nie potrzebuję mimo tego, że jest czadowe a do tego w promocji to tego nie kupuję. Od czasu do czasu, mniej więcej raz na pol roku kupuję sobie coś ekstra, bez promo jesli poczuję takà potrzebę. Jeśli chodzi o modę to ostatnio spodobał mi sie Pinroll - czyli moda na podwijanie nogawek. Dzięki temu ubranie zyskuje świeżości oraz mlodzieżowego stylu.
 9. Składki ZUS. Jakie macie legalne sposoby by nie płacić ZUSu w ogóle albo jak płacić mniejszy ZUS?
 10. Jeśli osoba prywatna albo firma wpisała Cie do krajowego rejestru długów, to znaczy, ze masz jakieś długi. I jeśli chcesz aby wpis został zdjęty, to polecam te długi spłacisz. Dopóki ich nie spłacisz to będziesz nadal w rejestrze. Opisane jest to na tej strone http://pozyczkanakonto.pl/2019/04/01/co-zrobic-gdy-znajdziesz-sie-w-krajowym-rejestrze-dlugow/ Żaden bank nie da Ci kredytu dopóki będziesz sie w nim znajdował....
 11. Polecam EDI. O systemie więcej poczytasz sobie na tej stronie: https://magazynlbq.pl/efaktury-edi-elektroniczny-obieg-dokumentow-czyli-wszystko-o-nowoczesnym-i-sprawnym-przedsiebiorstwie/ Im wcześniej wprowadzisz system tym lepiej z uwagi na to, ze mozna wszystko ładnie uporządkować. I jest to znacznie wygodniejsze. Dzieki niemu wprowadzisz fakturowanie online, które jest szybkie oraz wygodne. Będziesz również w stanie bezpieczniej przechowywac dokumentację w firmie.
 12. Polecam system WMS, aktualnie jest to jeden z popularniejszych systemów magazynowych stosowanych w firmach w Polsce. Zerknij sobie na stronę: https://podstawybiznesu.pl/w-jaki-sposob-program-wms-ulatwi-magazynowanie-w-twojej-firmie/ Na stronie jest opisane, w jaki sposob program moze ułatwic magazynowanie w firmie. Jego funkcje to: przyjmowanie towarów do magazynu – z awizacją lub bez awizacji kontrola asortymentu przez skanowanie albo wybór z listy przeliczanie jednostek odczytywanie kodów wagowych weryfikacja jakościowa – tworzenie atrybutów przyj
 13. Tak jest możliwe. Czasami wymaga to więcej niż jednej wizyty, ale jest taka opcja. W sytuacji w której zab znajduje się z przodu, jest to najbardziej sensowne rozwiązanie. Warto jest go ratować bo to jednak nasz własny ząb. https://poct.com.pl/wybielanie-martwych-zebow-jest-mozliwe-jak-wyglada-zabieg/ Zerknij sobie na stronę. Na stronie jest opisane, jak wyglada takie wybielanie. Oraz ile trwa zabieg.
 14. piwot

  Ginekomastia

  Powodów takiego stanu rzeczy jest wiele. Czasami wystarczy schudnąć, w niektórych przypadkach wymagane jest jednak leczenie chirurgiczne, szczególnie jeśli problem jest spory. Zerknij sobie na stronę: https://medycyna-estetyczna-kobiece-sekrety.pl/ginekomastia-przyczyny-objawy-leczenie/ Opisane są tutaj przyczyny, objawy ale również i leczenie problemu ginekomastii. Dobrze będzie na pewno skonsultować się z lekarzem medycyny estetycznej i specjalista powie Ci jakie są tutaj możliwosci.
 15. Jakie znacie sposoby na rozlane paliwo na stacji paliw? Co się sprawdzi?
×
×
 • Create New...