Skocz do zawartości

DanWR

forumowicz
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. DanWR

  Czy LPG jeszcze się opłaca?

  LPG bardzo szybko się zwraca. Nawet nie trzeba mieć nie wiadomo jakich przebiegów, wystarczy taka typowa jazda do pracy i po zakupy.
 2. DanWR

  Samochód do 5 tyś zł

  Ja bym polecił micra k11, corse b lub c, punto 2 i polo 3 fl. Wydaje mi się że praktyce najłatwiej byłoby znaleźć jakąś corse b w niezłym stanie. Jeszcze pewnie trochę pieniędzy zostanie na ubezpieczenie i kolejne naprawy.
 3. Mam znajomego co zajmował się tym trochę kilka lat temu. Tylko że on jeszcze dawał taką metalowa krateczkę jako wzmocnienie. Tak jak spróbowałem to głównie trzeba pilnować co i gdzie podgrzewasz, czyli gdzie kierujesz gorące powietrze. W sumie podobnie do lutownicy, rozgrzej element, rozgrzej wypełnienie i jakoś się to razem zwiąże.
 4. Cześć, możecie mi polecić jakiś miernik grubości lakieru? Raczej jakiś porządniejszy na dłużej, co mierzy również aluminium i jest ogólnie prosty w obsłudze. Jak ostatnio że rozkładałem swój samochód od środka by poprawić głośniki i elektryczne szyby to zauważyłem lewe drzwi są jakby nie do końca wykończone od środka i jestem pewien że były robione. Oczywiście przy kupnie nie było o tym słowa... Wolałbym tego uniknąć przy następnym samochodzie albo chociaż jakoś sensownie zbić cenę za takie kwiatki.
×