Skocz do zawartości

kacper884

forumowicz
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez kacper884

 1. kacper884

  GPS na smartfonie - jakie aplikacje?

  Ja mam bardzo fajny system GPS od Transmobil, dzięki któremu mogę sobie pozwolić na śledzenie samochód służbowych w firmie. Można z tego systemu oczywiście korzystać również ze smartfona i innych urządzeń. Cenię sobie w tym to, że korzystam z tego 24h na dobę.
 2. To fajne auto dostawcze, chociaż w tym roku już powoli staje się starem, ale uważam, że takich samochodów również można używać.
 3. kacper884

  Przewóz osób, autokary, busy - jaką firmę wybrać?

  Warto odświeżyć temat, bo ja do przewozu osób chciałbym polecić firmę http://www.alejade.pl/ Mają bardzo szeroki zakres usług. Można wybrać przejazdy krajowe lub zagraniczne. Są też transfery na i z lotniska oraz firma organizuje wspólne wyjazdy. Oferujemy nam profesjonalnych kierowców, którzy dowiozą nas do celu. Wysoka jakość usług za dobrą cenę.
 4. kacper884

  Mercedes-Benz 300 SL (1954-1963)

  Taki samochód to naprawdę idealna opcja na wesele. Będzie mnie wyglądać podczas ślubu i na zdjęciach i na pewno również zaskoczy gości. Warto korzystać, bo wesele to raczej dzień, w którym z takimi wyborami można poszaleć. Warto sprawdzić czy podobnego samochodu nie ma na stronie czymdoslubu.pl bo swoje oferty wystawiają tam bardzo różne firmy.
 5. kacper884

  Monitroing gps czy uważacie że warto w to zainwestować?

  Moja odpowiedź na to pytanie jest taka, że ja nie wyobrażam sobie funkcjonowania firmy bez monitoringu GPS. Moja flota składa się z 10 samochodów i naprawdę jest to ciężko ogarnąć bez jakiejkolwiek kontroli. A tak moim pracownicy w biurze wiedzą, co dzieje się dokładnie z każdym jednym samochodem. Polecam Wam serdecznie monitoring GPS od Transmobil, bo my właśnie z nimi współpracujemy.
 6. kacper884

  Śledzenie auta przez GPS

  Opcja śledzenia auto przez GPS jest teraz popularna i bardzo znana prawie we wszystkich firmach i nazywana jest monitoringiem GPS. Ja z takiego, jako kierowca w firmie jestem zadowolony, ponieważ nie muszę przejmować się niczym poza trasą i dostawą towarów. Jeśli trzeba coś na szybko zmienić, to jestem o tym informowany przez system. Szybko łatwo i przyjemnie, więc jak najbardziej opcja dla mnie. Jeszcze dodam, że używamy systemu od Transmobil.
 7. kacper884

  Dodatkowe zabezpieczenie samochodu

  W firmach transportowych nie potrzeba dodatkowego zabezpieczenia, jeśli używa się dobrych monitoringów GPS. Takim niewątpliwie jest ten od Transmobil. Wiele firm już przeszło do nich, ponieważ przekonują się, że w porównaniu do konkurencji z systemem nic się nie dzieje. Jest idealnie dopracowany. Pokazywana jest dokładna lokalizacja, dokładny stan paliwa i przede wszystkim w każdej chwili można sobie kontrolować pracę pracowników. Czego chcieć więcej?
 8. Firmowe samochody na przykład są zabezpieczane poprzez system GPS. Jest to cały system, który poleca na lokalizowaniu pojazdów, odczytów liczników, kontaktu z kierowcami itd., więc firmą taki samochód naładowany elektroniką chyba ciężko ukraść. A najlepszych system dla firm oferuje Transmobil, więc jeśli chodzi o ochronę samochód służbowych, to właśnie w tym kierunku bym szedł.
 9. kacper884

  Skradzione paliwo

  W wielu firmach niestety pracownicy kradną paliwo właścicielom. Nie można się przed tym uchronić, bo nie sprawdzimy konkretnie, kogo zatrudniamy. Na szczęście jest coś takiego jak monitoring GPS, który pozwala na to, aby sprawdzać jaki jest stan paliwa, odczyt z licznika i wiele, wiele innych. Szczególnie polecam Wam system od Transmobil, bo jest dobry i chwalony. Ja najchętniej zawsze z niego korzystam i jestem zadowolony, jeśli wszystko działa dobrze w mojej firmie.
 10. kacper884

  Monitoring GPS pojazdów - Co sądzicie?

  Ja uważam, że monitoring GPS to jedna z lepszych rzeczy w firmie! Przecież bez tego nie funkcjonuje sprawnie firma, a właściciel nie wiem, co dzieje się z jego samochodami oraz kierowcami. Bardzo dobrze, że coś takiego powstało, bo można w każdej chwili pobrać raport. Jeśli interesuje nas lokalizacja to 24h/7 ją sobie sprawdzamy. A np. firma Transmobil pozwala na korzystanie z systemu z wielu urządzeń, więc podgląd możemy mieć zawsze ze sobą.
×