Skocz do zawartości

Sister33

forumowicz
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Sister33

  Problem z samochodem

  Cześć. A czy wiecie może co może być przyczyną wycieku oleju? Porady z tego artykułu niestety nic nie dały https://teamtotal.pl/artykul/wyciekajacy-olej-typowe-przyczyny
 2. Sister33

  Jakie pytania na prawo jazdy kategoria b?

  Również cieszę się, że mam to wszystko za sobą. Przyszło mi przeżywać niesamowity stres. Swoją drogą na czym polegają zmiany w 2018 roku? Będą dotyczyć teorii?
 3. Sister33

  Wyjazd na weekend

  Pierwszy raz słyszę o Matimpex City Break. Jakie to jest miasto? Ktoś mi podpowie?
 4. Sister33

  Pożyczka dla osoby ze złą historią kredytową

  Wydaje mi się, że dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z porównywarki. W internecie jest całe mnóstwo porównywarek, dosłownie na każdym kroku możemy się z nimi zetknąć. Przy okazji mam jeszcze małą uwagę. Potrzebujesz kredytu czy pożyczki? Możesz się zdecydować?
 5. Sister33

  Prawo jazdy - trudno zdać?

  Moim zdaniem trudno jest zdać. Wybaczcie, ale nie przyznam się ile razy przyszło mi być na egzaminie. Co najwyżej, mogę powiedzieć, że naprawdę dużo. Niemniej, w końcu udało się zdać. To jest chyba najważniejsze, prawda?
 6. Sister33

  Prezent dla faceta

  Nie rozumiem. Nie jesteś wstanie wybrać prezentu dla męża a ktoś na forum ma być wstanie. Przecież to jest śmieszne. Osoby będące na forum mogą tylko i wyłącznie zgadywać.
 7. Sister33

  Jak nie kupić kradzionego samochodu

  Całkowicie zgadzam się z komentarzem wyżej. Złodzieje są niesamowicie sprytni. Można powiedzieć, że stać ich absolutnie na wszystko.
 8. Sister33

  Czy LPG jeszcze się opłaca?

  Też mi się tak wydaje. Niemniej, muszę zaznaczyć, że nie uważam się za eksperta w temacie. Tak w ogóle możesz oprzeć się na przykładach?
 9. Sister33

  Jakie auto wybrać: benzyna czy diesel?

  Moim zdaniem każda osoba powinna wybrać to, co uważa za słuszne. W przypadku takiego podejścia nie będzie do nikogo pretensji. Przynajmniej tak mi się wydaje.
×