Skocz do zawartości

krzysiek_bs

forumowicz
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Cześć wszystkim forumowiczom. Ja właśnie pozukuję jakiejś naprawdę sprawdzonej firmy z częściami do aut. Najlepiej, żeby działała na terenie Katowic lub po prostu województwa śląskiego. Zależy mi bowiem na tym, żeby zobaczyć daną część na własne oczy przed kupnem. Dlatego też szeroko pojęta sprzedaż online raczej nie wchodzi w grę i wolałbym korzystć z firm na miejscu w Katowicach bądź miejscowościach oklicznych. Z tego co póki co wyszperałem w necie, całkiem spoko ofertę wydaje się mieć firma http://autoserwis.pl/ Co ciekawe, oferują nawet dojazd do Klienta z częściami i mobilną myjnię. Nie ukrywam, że byłoby to naprawdę dość ciekawe rozwiązanie dla mnie Czasami też przydałoby się auto zastępcze i tam właśnie oferują wynajem aut, więc wydaje się to być dość ciekawym rozwiązaniem. Nie wspominając już nawet o skupie aut używanych Czy znacie może jeszcze jakieś firmy, który oferują tak szeroki zakres usług? Byłbym naprawdę bardzo wdzięczny za wszelkiego rodzaju pordy i sugestie w tym obszarze tematycznym
 2. krzysiek_bs

  Falujace obroty Toyota Avensis T25

  Co może być objawem? Nieustannie myślę i kompletnie nie wiem. Nigdy nie było mi dane spotkać się z takim przypadkiem. Możesz powiedzieć coś więcej? Tak w ogóle to problem dalej występuje?
 3. krzysiek_bs

  Jak przygotować auto do zimy?

  Naprawdę garaż jest taki drogi? Moim zdaniem dosyć mocno przesadzasz. Wszystko było przeliczane? Czekam na odpowiedź. Najlepiej, żeby odpowiedź miała miejsce jak najszybciej.
 4. krzysiek_bs

  Zakup mercedesa

  Muszę powiedzieć, że też czegoś szukam. Szczególnie zainteresowała mnie pierwsza propozycja z tych, które podałeś. Niemniej, muszę jeszcze sobie to wszystko przemyśleć. Z jednej strony czas to pieniądz a z drugiej pośpiech jest najgorszym doradcą. Mam rację?
 5. krzysiek_bs

  farba do garażu

  Nie dane było mi używać takiej farby. Zabrzmi to trochę przewrotnie, ale podejrzewam, że farba już była przez Ciebie użyta. Jeżeli mam rację to powiedz mi coś o skutku. Ta farba jest dobrym wyborem czy złym?
×