Skocz do zawartości

ynos89

forumowicz
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez ynos89

 1. ynos89

  Ubezpieczenie auta

  Dobrym sposobem na obniżenie kosztów ubezpieczenia jest niewątpliwie dopisanie do auta, kogoś, kto posiada jak najwyższe zniżki. Jest to opłacalne rozwiązanie, ale w przypadku stłuczki, obie osoby na tym tracą, więc jest również dość ryzykowne. Nie wiem czy miałaś okazję sprawdzić ofertę mtu24.pl sam u nich ubezpieczam odkąd posiadam samochód i jestem bardzo zadowolony, gdyż nawet przy braku jakichkolwiek zniżek, dostałem bardzo ciekawą ofertę. Najlepiej porównaj kilka różnych ofert i podejmij decyzję, która jest dla ciebie najkorzystniejsza.
 2. ynos89

  Monitoring GPS pojazdów - Co sądzicie?

  Moim zdaniem monitoring pojazdów poprzez zastosowanie lokalizatora GPS to bardzo fajne udogodnienie, zwłaszcza w przypadku nowych samochodów lub używanych aut klasy premium. Sam posiadam zainstalowane tego typu urządzenie w moim audi Q7. Przy instalacji tego typu urządzenia należy jednak zadbać o to, aby w prawidłowy sposób ukryć taki lokalizator GPS, aby potencjalny złodziej nie zorientował się, iż określony samochód został wyposażony w tego typu urządzenie. W sposób kompleksowy jak we właściwy sposób zabrać się za instalację lokalizatora GPS ciekawie zostało opisane w poradniku, który można znaleźć na stronie
 3. ynos89

  Kobiety i mężczyźni za kierownicą

  Choć w naszym kraju samochodami nadal kieruje więcej mężczyzn, to panie z roku na rok coraz bardziej wyrównują te statystyki. Z badań TNS Pentor oraz danych Komendy Głównej Policji wynika, że mężczyźni to agresywni, szybcy kierowcy. Kobiety z kolei prowadzą zachowawczo, a największe kłopoty mają z parkowaniem. O ile panowie powodują wypadki przekraczając dozwoloną prędkość, to panie zdecydowanie częściej wymuszają pierwszeństwo. Ale i tak płeć piękna może czuć się dużo bezpieczniej na drodze.
 4. ynos89

  Jak przygotować auto do zimy?

  Przede wszystkim dobre zimowe opony. Opony to jedyne części pojazdu które zapewniają nam kontakt z drogą, odpowiadają za precyzje prowadzenia, drogę hamowania, oraz pozwalają nam wyjechać z zaspy. Ponieważ parametry opon letnich znacząco różnią się od opon zimowych, powinniśmy w pierwszej kolejności zaplanować wizytę w serwisie w celu wymiany ogumienia na zimowe. Opony zimowe wykonane są miękkiej mieszanki gumy, co sprawia że lepiej trzymają się mokrej i zaśnieżonej nawierzchni, a nawet lodu.
 5. ynos89

  Jak nie kupić kradzionego samochodu

  Trudno wyliczyć, jaki procent kradzionych samochodów trafia rocznie na rynek pojazdów używanych, gdyż większość z nich zostaje zazwyczaj rozmontowywana i przeznaczana na części. Naszą czujność przy zakupie powinna wzbudzić propozycja zbyt niskiej ceny, znacznie różniącej się od średniej wartości rynkowej auta. Nie zawsze jednak jest to równoznaczne z tym, że auto jest kradzione. Warto wtedy dokładniej sprawdzić dokumentację samochodu: zapytać sprzedającego o szczegółową historię auta, o to, którym z kolei jest właścicielem i jak długo jest w posiadaniu pojazdu.
×