Skocz do zawartości

Baki

forumowicz
 • Zawartość

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Baki

 • Tytuł
  nowy
 • Urodziny 03.03.1980
 1. Baki

  Instalacja BRC

  Robota gazownika ma znaczenie wielkie, zgadzam się z tym w 100%. Natomiast instalacja i wtryski też mają spore znaczenie. Będzie dobry gazownik a instalacja kiepska to owszem pojeździsz trochę ale coś będzie się sypać niestety..;/ Moim zdaniem gazownik + dobór instalacji + serwis i masz rozwiązanie.. Co do wtrysków to lepiej brać z zapasem mocy + sterownik również.. Także targuj się ze znajomym, kupuj i wymień filtry.. Pojeździsz długo:P
 2. Baki

  Instalacja BRC

  Mi się wydaje, że 1.6 to jedne z lepszych silników do lpg. 60 tys to jeszcze spoko, jak chcesz kupić to kup tylko powymieniaj filtry itp, tak na zaś. Jak chcesz sobie porównać to tutaj: masz taki silnik z lpg.
 3. Baki

  Instalacja BRC

  Jaki ma silnik w tym focusie? Od niego chcesz go kupić czy jak?? Tak, jak pisałem ogólnie są to żywotne instalacje ale musisz o nie dbać, czyli robić serwisy itp.. Jak zakładał to dobry gazownik i będziesz serwisował to problemów nie będzie. Pytanie kolejne, ile km ma już zrobiona ta instalacja??
 4. Baki

  Instalacja BRC

  Zależy o co konkretnie pytasz? Z tego co wiem są to ogólnie żywotne instalacje o ile się o nie dba. Mam na myśli serwis, wymianę filtrów itp.. Najważniejsze to dobry gazownik.. Co zamierzasz gazować??
 5. Baki

  Toyota Corolla Verso

  Co to za element dokładnie? Lusterko czy mi się wydaje?
 6. Baki

  Motorower

  Ja również..
 7. Baki

  Jak przewozić rower samochodem?

  Na hak moim zdaniem są lepsze niż na dach.. No ale jak ktoś nie ma haka to tylko na dach:)
×