Skocz do zawartości

maluszek

forumowicz
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O maluszek

 • Tytuł
  nowy
 • Urodziny 03.02.1975
 1. maluszek

  Fotoradary

  Ostatnio natknąłem się na taki fotoradar, jak na razie nic do mnie nie przyszło, więc albo miałem szczęście albo rzeczywiście to tylko jakaś zapomniana, pusta skrzynka tam wisiała.
 2. Mi ostatnio ledwo udało się ubłagać Pana policjanta, żeby pozwolił mi dalej jechać z małym pajączkiem na przedniej szybie. Jak na ironie własnie jechałem wymienić tą feralna szybę.
 3. maluszek

  Utrata prawo jazdy na wodzie ?

  Interesujący wątek w sumie nigdy nie zastanawiałem się nad tym, czy poruszając się innymi pojazdami niż te których obsługe przewiduję prawo jazdy moga nam je odebrać. Musze wygooglać temat, jak dowiem się czegoś ciekawego podzielę się tym na forum. innych tez zachęcam do podzielenia sie taka wiedzą.
 4. maluszek

  Czy nowa ustawa zwiększy bezpieczeństwo na drogach ?

  Jeśli luzie sami nie mogą nauczyc się bezpiecznego zachowywania na drodze to może trzeba ich do tego zmusić prawem? Trzeba byc kompletnie bez wyobraźni aby iść ulicą po zmierzchu, w ciemnym ubraniu bez jakiego kolwiek odblasku. Już sam fakt, że przez ta ustawę dużo mówiło sie o temacie jest pozytywny i może komuś uratuję życie.
 5. Poduszki powietrzne to wynalazek który może uratowac nam zycie tylko trzeba pamiętać by korzystać z niego z głową. Ale to samo mozna powiedzieć o każdym rozwiazaniu technologicznym. żadne rozwiązania, technologię i wynalazki nie powinny zwalniać nas od zdroworozsądkowego myslenia.
 6. maluszek

  Prawo jazdy - co powinniśmy o nim wiedzieć?

  Szkoda, że nie mamy w Polsce system na kształt UK albo USA, gdzie młody kierowca może jeździć legalnie z kimś dorosłym posiadającym juz prawo jazdy. W praktyce i tak ojcowie ucza swoje dzieci jeździć ale robią to nielegalnie, warto było by pochylić się nad tym tematem.
×