Skocz do zawartości

Kamil Świderski

forumowicz
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Kamil Świderski

 • Tytuł
  nowy
 • Urodziny 05.07.1980
 1. Kamil Świderski

  Pytanie do ZNAWCÓW odnośnie wyceny szkody

  Dużo szczegółów na ten temat jest opisane w artykule o szkodach z polisy OC sprawcy na Mfind.pl Artykuł podpowiada jak krok po kroku egzekwować należne odszkodowanie w spornych sytuacjach, jest również możliwość zadania pytania ekspertom. Zapraszam do lektury. Pozdrawiam Kamil Świderski - Mfind
 2. Kamil Świderski

  Prosze o pomoc w sprawie OC

  Polisa OC działa do jej wygaśnięcia. Na miesiąc przed zakończeniem dobrze jest zgłosić się do ubezpieczyciela i powiadomić o wymówieniu ubezpieczenia. W takiej sytuacji nie ma kosztów dodatkowych. W razie pytań jestem do dyspozycji Kamil Świderski - Mfind Nie wstawiaj reklamy.
 3. Przed wykupieniem ubezpieczenia OC i AC należy porównać różne oferty. Niestety w przypadku OC nie mamy wpływu na wielkość składki, jest ona rozpatrywana indywidualnie i uzależniona od kilku stałych czynników. Natomiast na ubezpieczenie AC, mamy ogromy wpływ. To od nas zależy co chcemy zabezpieczyć, a co jest nam zbędne. Ile ubezpieczycieli tyle polis, dlatego tak ważne jest zapoznanie się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia. Jest tam wyliczone co dana polisa zabezpiecza. W razie dodatkowych pozostaje do dyspozycji Pozdrawiam Kamil Świderski - Mfind Nie wstawiaj reklamy.
×