Skocz do zawartości

Piotr Benet

forumowicz
 • Zawartość

  140
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Piotr Benet

 • Tytuł
  Stały bywalec

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jak wam się wydaje, czy etykiety termotransferowe sprawdzą się w trudnych warunkach? Czyli w przypadku tych wszystkich przedmiotów, które narażone są na zewnętrzne czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne?
 2. Szukam firmy, która wykona usługę z zakresu zarządzania nieruchomością - chodzi o nieruchomość - budynek wielorodzinny (w Warszawie). Utrzymanie stanu technicznego oraz czystości wokół budynku (włącznie z dbaniem o zieleń). Możecie polecić coś z tego zakresu?
 3. Kamera termowizyjna, to sprzęt który potrafi trochę kosztować - często są to kwoty powyżej 10 tys zł. Trochę dużo, zwłaszcza w sytuacji w której będzie ona użyta jednorazowo - do sprawdzenia "ubytków" ciepła. Proponuję w związku z tym zastanowić się nad wynajęciem takiej kamery. Proponuję tutaj np sprawdzić: https://www.egsystem-sklep.pl/kamera-termowizyjna-testo-872-wynajem-p-4880.html
 4. Piotr Benet

  Z czego meble ogrodowe?

  Masz co najmniej kilka opcji. To co jest istotne, przy wyborze, to aby były to meble odporne na działanie zewnętrznych czynników atmosferycznych, a co za tym idzie trwale. Można pójść w kierunku mebli rattanowych - czyli tworzywo sztuczne. Spokojnie jest w stanie wytrzymać, nawet przez długi czas. Druga opcja, to meble na konstrukcji stalowej. Przy czym stal powinna być odpowiednio zabezpieczona np poprzez lakierowanie proszkowo. Proponuję zatem sprawdzić jeszcze pod niniejszym linkiem: https://karstal.pl/13-meble Znajdziesz tam specyfikację wybranych rozwiązań.
 5. Piotr Benet

  Piach i kurszywa pod podjazd samochodowy - Wrocław

  Opcji jest dużo. Szukaj w pierwszej kolejności tam, gdzie jest to stosunkowo najtańsze. Ceny można sprawdzić, dzwoniąc bezpośrednio do firm specjalizujących się w tego typu dostawach. Proponuję sprawdzić również pod niniejszym linkiem: http://eko-logis.com.pl/sprzedaz-kruszyw-i-piachu/ Tam w tabeli opublikowane masz aktualne cenniki.
 6. Piotr Benet

  Afrodyzjaki

  Libido therapy są bez recepty Ogolnie sam ją na nie namówiłem, bo nie miała ochoty na seks.Na początku nie chciała brac ale powiedziałem aby pobrała przez tydzień i jak nie będzie widziała rożnicy to przestanie. No i różnica zdecydowanie na plus.
 7. Piotr Benet

  Afrodyzjaki

  Działa Moja dziewczyna aktualnie je bierze, wcześnie brała tabletki anty ale po tych tabletkach libido spadło jej dosłownie do zera. Ale ważne aby to były konkretne tabletki a nie jakieś tanie placebo z allegro...
 8. Piotr Benet

  Pochłaniacz wilgoci do samochodu

  Jest to produkt powszechnie dostępny zwłaszcza w tych wszystkich portalach aukcyjnych typu allegro. Oprócz tego, należałoby wymienić filtr kabinowy, po jego wymianie, problem powinien zostać zredukowany. Pochłaniacze wilgoci dostępne są również tutaj: https://www.pochlaniacz-wilgoci.pl/ Występują w kilku formatach i wielkościach w zależności od miejsca w którym będą stosowane. Oprócz wilgoci, pozbędą się tego nieprzyjemnego zapachu stęchlizny.
 9. Piotr Benet

  Rachunek bankowy studencki

  Wychodzę z założenia, że skoro przekazujemy bankowi nasze depozyty bankowe, to bank powinien w taki sposób nimi obracać, aby był w stanie jeszcze na tym zarobić. Zarobek z depozytów powinien sfinansować koszta obsługi klienta. Banki jako instytucje mające pewne preferencje na rynku, mają szereg przywilejów, nie powinni zarabiać na depozytach - taka jest moja opinia. Koszta konta bankowego - można sprawdzić np pod niniejszym linkiem: https://www.konto-studenckie.pl
 10. Piotr Benet

  Kolor samochodu

  Jest całkiem okey. To nad czym bym się ewentualnie zastanowił, to dodatkowe zabezpieczenie lakieru. I tutaj opcji jest dosyć dużo. Może to być powłoka ceramiczna, może to być powłoka kwarcowa. Zwłaszcza kwarcowa posiada ciekawe właściwości,bo nadaje niesamowity połysk, a przy tym pozwala usunąć te wszystkie mikrouszkodzenia. Pozwala również zabezpieczyć lakier przed promieniowaniem słonecznym. Tutaj specyfikacja: https://sklep.car-spa.pl/cleanery/carpro-essence-cleaner-scierny-z-zawartoscia-kwarcu-1l
 11. Piotr Benet

  Ubezpieczenie auta

  Pamiętajcie jeszcze o pewnych wyłączeniach odpowiedzialności ubezpieczycieli. Mam tutaj na myśli te wszystkie sytuacje, w których to wypadek został spowodowany przez rażące niedbalstwo (czyli najwyższy stopień nieumyślnej winy, ale ocierający się o umyślną winę) oraz o umyślną winę właśnie. Pierwszy przypadek zachodzi wtedy, gdy mimo ewidentnych znaków ostrzegawczych, jedziemy dalej. Np zamknięte rogatki na przejeździe kolejowym. Drugi przypadek to kiedy chcemy zrobić komuś krzywdę i szukamy takiej możliwości. Odsyłam do https://www.transbrokers.eu/ocpd-oc-przewoznika-drogowego/co-grozi-w-razie-wyrzadzenia-szkody-wskutek-razacego-niedbalstwa-lub-z-winy-umyslnej/ Tematyka ta została tam dosyć dobrze zaprezentowana.
 12. Piotr Benet

  Ford focus mk1 rodzinne kombi

  Fajny sprzęcik, w moim stylu.
 13. Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś prostownika. Co powiecie o tych mikroprocesorowych które mozna kupić nawet w markecie za kilka dyszek? Nadają się do ładowania aku. w przypadku aut osobowych??
 14. Piotr Benet

  Jakie auto wybrać: benzyna czy diesel?

  A w przypadku nowego auta? W jakim kierunku byście szli? Benzyniak czy diesel?
 15. A czy pasta polerska jest w stanie poprawić stan lakieru i zredukować te wszystkie drobne zarysowania??
×