Jump to content

mazi88

forumowicz
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

About mazi88

 • Rank
  Świeżak
 • Birthday 11/17/1988

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mazi88

  Papierosy

  Jakie macie podejście do papierosów?? Palicie czy rzuciliście?? Jak rzuciliście to stosowaliście jakieś produkty ułatwiające rzucenie?
 2. U mnie w firmie zamontowaliśmy monitoring samochodów z firmy https://www.truckonline.pl/ mamy 5 samochodów i każdy teraz możemy śledzić.
 3. Miałem ostatnio problem podczas jazdy ściągało mi w jedną stronę. Podjechałem do CNF Auto Serwis. Okazało się że mam krzywą felgę i trzeba ustawić zbieżność. Pewnie powstało to podczas jazdy po miejskich dziurach. Pomogli szybko. Na drugi dzień miałem auto w pełni sprawne.
 4. Cały czas zastanawiam się nad jazdą motorem. Nie mam prawka kat A więc jakoś mocno nie rozkminiałem tego tematu. Przeczytałem ostatnio artykuł Top 10 stylowych motocykli na prawo jazdy kategorii B i zobaczyłem że są tam dojść rasowo wyglądające motory. Ktoś z Was miał styczność z takimi maszynami?? Warto spróbować przygodę od takich maszyn czy lepiej od razu wsiąść na większe?
 5. dobrym gadżetem dla faceta będzie również kamerka samochodowa. Wybór jest duży ostatnio widziałem filmik na youtubie nagrywany Mikavi PQ1. Obraz bardzo wyraźny i szeroki.
 6. mazi88

  Kulinaria

  Jak sobie radzicie w kuchni?? Korzystacie z gotowych dań np. żurek z krakusa (próbowałem i jest smaczny) albo sami tworzycie wykwintne dania?
 7. Kupiłeś tylko litr i wlałeś do silnika mieszając z tym co miałeś w silniku czy do Twojego silnika tylko wchodzi litr oleju?? Ostatnio wymieniając olej kolejny raz zastosowałem Shella.
 8. czytałem te testy. Były w gazecie Motor. Alkohit miał porównywalne wyniki z policyjnym
 9. czytałem że oleje Shella oczyszczają silnik z nagaru dzięki procesowi produkcji (są z gazu ziemnego) Ktoś stosuje z Was taki olej?
 10. dzięki za ten drugi film. Na pewno nie tylko ja skorzystam z tej pomocy odnośnie kamerek.
 11. a często go używasz?? Masz jakiś lejek do tego alkomatu alkohit?? Widziałem że niektóre modele mają.
 12. policyjny alkomat jest intensywniej używany niż taki domowy w Twoim wypadku alkohit. A dostajesz jakieś świstki potwierdzające wykonanie kalibracji??
 13. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź na temat właściwości Mikavi. Na pewno będę musiał się przyjrzeć bliżej obu modelom.
 14. a jaki masz alkomat i co ile robisz kalibrację?? Aby mieć pewność dokładnych wyników trzeba robić kalibrację. Policyjne również przechodzą takie badania.
 15. jak kupisz dobrej jakości alkomat to na pewno będziesz miał wiarygodne wyniki. Widziałem w gazecie Motor testy gdzie Alkohit miał porównywalne wyniki z policyjnym.
×
×
 • Create New...