Skocz do zawartości

xamrex

forumowicz
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Witam, Mam problem Mianowice wycieraczka od strony kierowcy podskakuje tylko gdy idzie w górę Jestem pewien, że przyczyną takiego zachowania jest te metalowe 'ramię'? Gdyż jeśli przełożę miejscami wycieraczki kierowcy z wycieraczką pasażera, to znowu podskakuje ta wycieraczka od strony kierowcy a od pasażera jest OK. Więc wycieraczki są sprawne. Problem jest tych metalowych 'ramię' No i teraz mam problem w jaki sposób je wygiąć. Bo mamy 3 możliwości: a)Możemy ją wygiąć w dół(Aby mocniej przylegała) B)Możemy zmienić kąt ->I wg. mnie to należy zrobić. Teraz mam tylko pytanie w którą stornę należy ją wygiąć? Jeśli siedzimy za kierownicą i skacze nam wycieraczka jak podnosi się do góry. To czy należy ją wygiąć w ten sposób jakbyśmy dodawali gazu w jakimś motorku, czy przeciwnie? Czytałem już kilka postów, ale nie bardzo własnie wiem w jaki sposób ją wygiąć. Tutaj jest fajny obrazek: Załóżmy, że na czerwono są zaznaczono kleszcze to mam je pchać do szyby, czy w przeciwną stronę?
 2. xamrex

  Tanie tankowanie - rabaty

  Tylko ja mam gaz;P W sumie to jestem zadowolny z tej karty.. Zawsze jakiś grosik się zaoszczędzi
 3. xamrex

  Tanie tankowanie - rabaty

  Zarejestrowałem się w tym lyonesie. Karta wygląda tak: (podobna do folty) Wydałem na nią 750zł, i mam do wykorzystania 750zł Ale dodatkowo odłożyło się na moim koncie 10zł. Jeśli będzie 22,50zł to pieniądze dostane na konto bankowe. Nie są to jakieś kokosy, bo wychodzi zniżka ok 8gr/1l (przy tankowaniu benzyny) ale zawsze coś Na razie nie jestem jakoś tam biegły w tym programie, ale z tego co widzę, to można również taniej kupować np. w Carrefourze ;D Bardzo proszę nie myśleć, że to jest jakaś reklama czy coś.. Po prostu jeśli chce ktoś mieć jakieś zniżki przy tankowaniu to taka karta naprawdę się opłaca ) Pozdrawiam
 4. xamrex

  Tanie tankowanie - rabaty

  A słyszał ktoś może o Lyoness? Ponoć można tam zamówić kartę przepłaconą do Orlenu i kilka procent leci od razu na nasze konto. Ponoć można jeszcze zakupy kupować i też mamy z tych zakupów kilka procent na nasze konto.. Słyszał ktoś o tym? Może powinienem się tam zarejestrować?
 5. Witam, Dużo jeżdżę autem, a co za tym idzie, wydaję na paliwo ok 600pln miesięcznie. Czy zna ktoś jakieś stacje paliw, u których można wyrobić sobie jakieś 'karty klubowe' albo coś w tym stylu? aby mniej płacić? Wiem, że na orlenie jest flota, ale jak to działa? są jakieś zniżki. Na BP można np. dać kartę z Payback'u i naliczają się punkty.
×