Skocz do zawartości

franek007

forumowicz
 • Zawartość

  20
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Więcej o mnie

 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Solidny warsztat blacharski to skarb. To nie tylko taki, gdzie nie kantują, ale też gdzie wykonują swoją robotę tak jak należy, a nie na odwal. Jeżeli już sobie polecamy sprawdzone adresy to Warszawie warto znać blacharstwo warszawa Naprawy powypadkowe z ubezpieczenia, lakiernictwo, blacharstwo itp.
 2. Mówią, że to znakowanie pojazdów mikrocząsteczkami to jednak jest skuteczna metoda. Policja poleca jako dobre zabezpieczenie, więc chyba coś w tym jest...? Ale GPS też można zamontować, dla pewności
 3. Muszą jeszcze trochę nad tym popracować.
 4. Czasem można wyhaczyć jakąś dobrą ofertę i warto się zastanowić nad ściągnięciem wozu z USA. Mój kumpel ściągnął sobie niedawno Jeepa po okazyjnej cenie. I dobrze, że są takie strony jak ta powyżej, gdzie można sprawdzić historię wozu.
 5. Nie słyszałeś o DNA? Inaczej mówi się na to mikroznakowanie. Metoda polega na oznakowaniu auta 20 tysiącami mikroskopijnej wielkości hologramów - każdy z unikalnym numerem danego auta. Taki numer posiada także baza policyjna, więc bardzo łatwo można sprawdzić czy dana część samochodu pochodzi z kradzieży. A i tych hologramów nie da się usunąć
 6. mateojan ile zapłaciłeś za naprawę i jak długo trzymali ci auto? Po tych kilku tygodniach wciąż jesteś zadowolony z jakości naprawy?
 7. Dokładnie, koszt całego serwisu klimy to wydatek rzędu 200 zł, a nabicie - 100 gramów to z reguły 20 zł. Ceny standardowe.
 8. Mówią, że DNA samochodu jest skutecznym zabezpieczeniem, ale sam jeszcze tego nie wypróbowałem, choć koszt takiego zabezpieczenia stosunkowo tani, przynajmniej wg tego co znalazłem w cenniku serwisu, który coś takiego robi. Może ktoś inny ma więcej doświadczenia z taką metodą?
 9. A robicie przed zimą zabezpieczenie podwozia?
 10. A ja się zastanawiam czy nie przejść na gaz... Ceny paliw są dobijające.
 11. Jak rozumiem obaj mówimy o tym samym serwisie, czyli SztukaLakierowania z Bródna? Jeżeli tak, to ten serwis także polecam, bo świetnie wykonali mi naprawę ubytków lakieru, pozbyli się korozji na nadkolach i rys na drzwiach.
 12. Tak jak kolega wyżej pisze. Możesz najpierw spróbować pastą polerską. Efekt będzie zależało od tego jak faktycznie głębokie i rozległe są to rysy. Jeżeli to nic nie da, to już tylko lakiernik uratuje twój wóz. Z tych lepszych w Warszawie polecam zakład należący do Auto Księżyno.
 13. Na bank uszczelki drzwi:) Pewnie jak wyciszyłeś drzwi to problem minął, co? Miałem identyczny problem i dopiero jak spece z serwisu sztukawyciszania.pl zajęli się uszczelkami to szum zniknął na dobre:)
 14. Kolego niekosztowny lakiernik czy blacharz w tych czasach?! Jak chcesz dobrego to trzeba troszkę zabulić...
×
×
 • Dodaj nową pozycję...