Skocz do zawartości

zipper

forumowicz
 • Zawartość

  193
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. zipper

  TopGear Magazyn

  Podoba mi się to podejście, też uważam że cena i zawartość gazeety są w sam raz, więc skoro jest dobrze to nie trzeba psuć
 2. zipper

  Koniec z Top Gear ?!

  No tak, ale rodzime konstrukcje nie są tak piętnowane jak inne spoza granic wysp. Osobiście wolałem dużego fiata, ale nie miałem ani jednego ani drugiego, jeździłem niejednym, ale chętnie kupiłbym kredensa do swojej stajni:)
 3. zipper

  TopGear Magazyn

  Ja szczerze powiem nie zawsze zdążam przeczytać tekst do następnego numeru, więc cokolwiek by nie dali, tym bardziej płytę mógłbym tylko odłożyć na półkę.
 4. zipper

  Koniec z Top Gear ?!

  Może to i jest jego urok, ale czasem to przydałoby się trochę obiektywizmu.
 5. zipper

  TopGear Magazyn

  Ooo, jak są tam to i u nas pewnie będą, kwestia czasu, zaraz ktoś maila do gazety wyśle i ogarną zachciankę
 6. zipper

  Koniec z Top Gear ?!

  No nie przesadzaj w 88' to chciałbyś mieć tą przestarzałą konstrukcję, poza tym Clarkson jak chce się uczepić jakiejś fury to nawet jak będzie bez zastrzeżeń to i tak znajdzie np tandetną popielniczkę albo jej brak:)
 7. zipper

  TopGear Magazyn

  Może i na stronie pojawi się takie coś i będzie można ściągnąć za 2,44 zł z Vat:)
 8. zipper

  Koniec z Top Gear ?!

  No zjechał ale to było jeszcze wtedy jak polonez był dosyć nowatorskim wozem, przynajmniej na naszym rynku i dlatego czasem nie lubię jego wypowiedzie, bo są subiektywne i często nie poparte żadnym realnym faktem;p
 9. zipper

  TopGear Magazyn

  Dobre zdjęcie to takie które obroni się bez tekstu, a skoro coś piszą to widocznie czegoś im brakuje;) GT 500 faktycznie ciekawie wygląda, chciałbym posłuchać na żywo takiego motoru.
 10. zipper

  Koniec z Top Gear ?!

  Bo to nie są fachowe stwierdzenia ani porady, to program rozrywkowy o motoryzacji a gazeta cokolwiek bardziej się zagłębia, a fakt że wyspiarze chwalą swoje produkty to tylko im pozazdrościć, przynajmniej mają motoryzację, która u nas zaginęła, a którą nawet Czesi rozwinęli i zachowali swoje marki.
 11. zipper

  Koniec z Top Gear ?!

  Co masz na myśli? ja nie byłem ale z tego co wiem i co czytam tych wariatów to nie są oni narodem bardziej normalnym niż my:)
 12. zipper

  TopGear Magazyn

  No właśnie dlatego ja tak po łebkach na razie przeleciałem i czekam na week majowy żeby się wczytać, bo teraz to nie bardzo jest czas, ale fakty są takie że faktycznie ten numer zapowiada się najciekawiej.
 13. zipper

  TopGear Magazyn

  No jest trochę tego, May wziął się za Astona, są wozy policyjne (strach się bać), GT 500 w rękach naczelnego, więc jest cokolwiek do ogarnięcia, akurat na week majowy:)
 14. zipper

  Koniec z Top Gear ?!

  Myślisz, że wyspiarze aż tacy szybcy są, myślę że najpierw powinien dostać tytuł "sera" i dopiero za kilka lat miałby szanse, ale jego niezbyt okiełznany język w tym kierunku go nie prowadzi:)
 15. zipper

  Koniec z Top Gear ?!

  Hehe, dość gość gruby z Ciebie:) i z poczuciem humoru, gazetka w sumie przystawek nie potrzebuje, na razie broni się sama.
×