Jump to content

taszar

forumowicz
 • Posts

  6,795
 • Joined

 • Last visited

About taszar

 • Birthday 09/07/1989

Więcej o mnie

 • Zainteresowania
  Motoryzacja
 1. W samochodach, które podałeś w kwocie do 3300 masz pewną korozję . Szukaj Audi 80/100, Lancia Kappa - one były w ocynku, nie bite nie gniją .
 2. Przebieg wydaje się kręcony, naprawy na ok. 20000? - nie przesadzajmy. Jeśli są uszkodzone tylko rzeczy które wymieniłeś to ok. 800zł za same części (bez lakierowania). Rozsypać się może coś w każdym samochodzie, tym bardziej 15 letnim, nawet jeśli nie było bite.
 3. Da radę potrzymać katalog do Lancii K SW do połowy stycznia? Mam problemy z kontem, a chętnie bym przytulił prospekt mojego daily .
 4. Panie, to środa jeszcze była . Dopiero skojarzyłem po domokunie na klapie. Tam gdzieś w kącie stoi . BTW: Yugo też ma temat na forum, tylko dawno nie aktualizowany .
 5. W VB trzeba zwrócić uwagę na rdzę, podobno też 1.6 lubi olej. Astra II za 3000 to trup, za ładną Astrę I trzeba dać co najmniej 3k. Golf/Passat nawet spoko, części tanie, możliwe do znalezienia na szrocie, szedłbym w benzynę, bo stary diesel może na starcie okazać się sporą skarbonką. Audi 80 - jeśli myślisz o LPG to odpuść sobie silniki z wtryskiem KJetronic. Spore auto za 3000 to również Fiat Marea Weekend, ma trochę problemów z rdzą, ale części są tanie i dostępne. Silnikowo 1.6 103KM pod warunkiem że jest świeżo zrobiony rozrząd (wymiana trochę droga i problemowa) lub ewentualnie 1,9 jtd (jest jeszcze opcja 2.0 HLX z 5cioma cylindrami, ale to koniecznie z IV gen. LPG i trzeba trochę dołożyć do 3 tys.)
 6. Jeeee.... Jakie ładne 3/4 BMW . Dobra sam chciałem łykać kompota, ale stan tych samochodów w "mojej kasie" nie był za ciekawy . Co do planów to myślałem o hydrołapie, spawanym dyfrze, obcierkach i takich innych , zaskoczyłeś mnie .
 7. Zazdroszczę tej komory, tak czysto że można jeść z niej .
 8. O.o Co się tutaj porobiło . Oczywiście na duży + .
 9. Fiat 125p Coupe w Polsce już jest .
 10. Mandat (chyba 300zł) za brak kategorii.
 11. Na dystansie 6km samochód nie zdąży się porządnie nagrzać, a co za tym idzie wyższe spalanie . Jeśli instalacja będzie w dobrym stanie to spokojnie licz co najmniej 12l/100km w mieście .
 12. Przy 2.0/2.5 bardzo ciężko będzie o spalanie 9l/100km, jednak silniki trochę przebiegu już mają i nie trzymają fabrycznych norm. Poza tym jako młody kierowca dostaniesz wysokie ubezpieczenie na taki samochód .
 13. Owszem ciężko, ale da się . Za 4,5k szukaj Lancii K w sedanie, w serii mają klimatyzację (pierwsze roczniki zdarzają się bez), wszystkie szyby w prądzie, silniki benzynowe od 2.0 do 3.0V6 i diesle 2,4 TDS/JTD. Nie bita Kappa nie gnije. Oczywiście po samochodzie za 4,5 tyś, szczególnie że to jest Lancia to nie spodziewaj się cudów, sporo do tego auta trzeba będzie włożyć .
 14. Elegancko, cieszę się że doprowadzasz go do oryginalnego stanu i to porządnie bez zabaw w pół środki .
×
×
 • Create New...