Skocz do zawartości

ras

forumowicz
 • Zawartość

  56
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. ras

  Zmiana felg w nysie 200sx

  Dzięki AsaF! Jako zdjęcie bazowe miało posłużyć zdjęcie nr 1. Na zdjęciach 2. i 3. są te same felgi, które chciałbym zobaczyć w wersji: czerwony rant, czarne ramiona. Natomiast 4. i 5. zdjęcie również przedstawia jeden wzór felg (na zdjęciu 5 w zbliżeniu). Chciałbym zobaczyć, jak te felgi będą wyglądały w malowaniu: polerowany front ramion i rantu, cała reszta czarna (w stylu jak na poniższej feldze alutec cult). Nie musicie jej umieszczać nawet na samochodzie, po prostu chcę się przekonać, jak wyjdzie takie malowanie. Pozdrawiam.
 2. ras

  Zmiana felg w nysie 200sx

  Panowie, nikt się nie podejmie tego zadania? Czekam z kupnem felg, żeby zobaczyć, jakiego efektu końcowego mogę się spodziewać. Jeśli ktoś by miał czas i ochotę, to niech chociaż 2 pierwsze punkty wykona. Z góry dzięki za pomoc!
 3. ras

  Golf GTI by H&R

  Dokładnie ten, Cozalinho. Wygląda IMHO świetnie, a najlepsze są felgi.
 4. ras

  Nie mogę wklejać zdjęć

  Ok, dzięki. Już będę wiedział. Pozdrawiam.
 5. ras

  Skojarzenia

  Okresy
 6. ras

  *quick* Subaru Impreza

  Zakalec
 7. ras

  Nie mogę wklejać zdjęć

  No właśnie nie mogłem wrzucić zdjęcia tej skody z wątku o wieś tuningu. Widzę, że Ty sobie z tym poradziłeś. Możesz powiedzieć, co robiłem źle?
 8. Próbowałem wrzucić obrazek z Fotosik.pl przy użyciu komendy i nie mogłem. Zaznaczam, że miałem bezpośredni link do obrazka. O co chodzi?
 9. ras

  Nowy Chrysler: wielkie daty historii koncernu

  Nie wiem, jak zarząd Chryslera mógł to pominąć, franki...
 10. ras

  Jak grają amerykańskie muscle cary

  Challenger '72 Impala '63
 11. ras

  Wieś Tuning

  IMHO ta skoda jest zrobiona ze smakiem:
 12. ras

  Panie władzo itp

  Inna sprawa, że policjanci są marnie opłacani i to jest korupcjogenne (podobno kilka miesięcy temu dostali jednorazowy dodatek antykorupcyjny w wysokości ok. 30 zł !!!). Jak już tak bardzo chcecie mówić o korupcji, to mam pytanie: załóżmy, że trafiliśmy na strasznego służbistę, który jest jeszcze młody i pełen ideałów Czy za włożony do dowodu banknot 50 lub 100 zł możemy być oskarżeni o korupcję? Przecież on tam mógł się znaleźć przypadkowo... Pytam oczywiście z czystej ciekawości bo korupcja to zjawisko naganne!
 13. ras

  Subaru Impreza WRX STi

  Niems, chyba przez pomyłkę wkleiłeś spy shoty nowej ibizy Sorry ale bryła nadwozia nowej imprezy jest katastrofą. Jak można było tak spieprzyć legendę. EVO X też mnie nie urzekło ale chyba jednak zdeklasuje konkurenta.
 14. Prestiż Alfy Romeo raczej od tego nie wzrośnie. Nawet jeśli początkowo faktycznie będą one tylko na rynek chiński...
×