Skocz do zawartości

silvo44

forumowicz
 • Zawartość

  560
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O silvo44

 • Tytuł
  Forumowicz
 • Urodziny 19.12.1963

Więcej o mnie

 • Mój samochód
  Vectra C HB 1.8
 • Lokalizacja
  Olkusz/małopolska
 • Prawko od
  09.1983

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. silvo44

  Parkingi

  No, nie ma gadania - właściciel garażu ma zapewnić wentylację a nie wstawiać znak, którego nie ma w rozporządzeniu..
 2. To podać ci konto ?? Jak masz za dużo na swoim to wszystko mi przelej .. Nie rób jaj, skądś kasę musicie mieć - podaj źródło finansowania..
 3. silvo44

  Kamery

  Kamery do łapania na czerwonym są żółte i dużo większe.. Tu masz mapę gdzie są zamontowane - te czerwone.. Mapa urządzeń - CANARD
 4. silvo44

  Jak przewozić rower samochodem?

  Dobry wybór, zwłaszcza, że od nowego tego roku mozna już legalnie wozić rowery na takim bagażniku.. Ustawodawca wspaniałomyslnie pozwolił za 53 pln dorobic sobie trzecią tablicę rejestracyjną.. Powodzenia...
 5. silvo44

  Pocztówka z Kuby :)

  Z lat 60tych wszystkie podobne - Warszawa, Pobieda, Wartburg czy Skoda.. Teraz zresztą też - ostatnio jechałem za merolem co wygladał jak Hyundai.. brrr.. Ale działaj, działaj.. Obejrzymy całość.. Zapowiada się nieźle..
 6. Termostat prawdopodobnie padł, jest bez przerwy uchylony.. Wkład kosztuje ok. 20 pln a wymienisz sam..
 7. silvo44

  Rysunek Stycznia - Głosowanie

  Obstawię nr 3...
 8. silvo44

  Harley

  Za mało szczegółów zwłaszcza "na" .. Poza tym ...
 9. Odgrzebałeś dinozaura archeologu... KOSZ ..
 10. Nie odwołanie - sprzeciw.. Złóż w sadzie sprzeciw na papierze, odbędzie się wtedy normalna rozprawa - warto powalczyc o swoje, bo w/g mnie masz rację..
 11. Klient pyta się sprzedawcy: - A ten odkurzacz to mocno ssie? - Panie, aż łzy lecą. Są pewne plusy anoreksji... Pewna anorektyczka była tak chuda, że, kiedy nadepnęła na grabie, to jej nie trafiły! Do lekarza przychodzi młoda mężatka: - Słucham panią. W czym mogę pomóc? - Panie doktorze, mam taki problem. Jesteśmy z mężem dwa miesiące po ślubie, a ja mam takie straszne lęki... - Ale co się stało? Małżonek się nie sprawdza? Wie pani, to kwestia czasu, dotarcia się, dobrania najlepszych pozycji. - Nie, nie to. - A co się dzieje? Na czym polega problem? - Ja, ja... Ja się boję ostatnio nawet po kapcie schylić. Mój szef dał mi dzisiaj do wypełnienia ankietę o nim i powiedział, że jest anonimowa. Pracuję w dużej korporacji. Postanowiłem nie owijać w bawełnę i napisać zupełnie szczerze. co o nim myślę. W końcu nigdy się nie dowie, kto to napisał. Podczas przerwy na lunch zapytałem paru kolegów, co napisali w ankiecie. Wszyscy zgodnie zapytali: "Jakiej ankiecie?" Nowobogacki Rosjanin złamał sobie rękę i przyszedł do lekarza. Prześwietlenie, konsultacja itd. - No, proszę pana, złamanie. Trzeba będzie gips położyć - Gips?! Ja ci, k…, dam gips! Marmur kłaść!
 12. silvo44

  Jaką kamerę do samochodu kupić?

  Proszę czytać ze zrozumieniem - wątek jest o wideorejestratorze do auta.. Teraz jest taki wybór, że głowa mała.. Ważne aby miala dobry "silnik" np. - Ambarella 7
 13. NORDGLASS ..wizyta w najbliższym warsztacie "szybowym" konieczna..
 14. silvo44

  Egzamin na Prawo Jazdy - teoria i praktyka

  Nie strasz mi tu ludzi.. nie słuchaj "wielu osób" tylko weź i rozwiąż przykładowy test - zobaczysz czy jest taki trudny.. Ludzie tylko umieją narzekać zamiast się uczyć..
×