Skocz do zawartości

Ranking


Popularna zawartość

Zawartość, która uzyskała najwyższe oceny od 08.08.2019 uwzględniając wszystkie działy

 1. 1 punkt
  Myjnie automatyczne są znacznie gorsze od myjni ręcznych czy bezpiecznego mycia ręcznego. Taka pozornie tania myjnia automatyczna może mocno uszkodzić autko, natomiast ja myję auto w Manufakturze Blasku w Koszalinie https://mbautodetailing.pl/oferta/myjnia-samochodowa Taka myjnia ręczna nie dość, że jest tania to jeszcze nie rysuje mi auta, a miałem mocno porysowane właśnie przez myjnie automatyczne. Oddałem wtedy moje auto na woskowanie do tego samego serwisu i jestem bardzo zadowolony.
 2. 1 punkt
  bujor

  Skąd tanie części?

  Ja też polecam economy. Mam akumulator i wycieraczki i jestem zadowolony. I jeżeli chodzi o części w niższych cenach, to nie polecam źródeł, które nie są sprawdzone. Można się nadziać na byle co i mieć awarie niedługo po zamontowaniu. 💩 Cena ceną, ale jakość też ważna.
 3. 1 punkt
  ANGELO00

  Skąd tanie części?

  Bo jak kupuję, to mam pewność, że to porządne części, a nie jakieś podróby, które po miesiącu się rozlecą. Ceny mają bardzo konkurencyjne, a w dodatku lubię, że mogę sobie wszystko u nich sprawdzić przez internet i nie muszę latać po sklepach albo mechanikach. Mam sam u siebie kilka części, ale polecałem też kilku znajomym i wszyscy zadowoleni. 😉
 4. 1 punkt
  Cammar

  Oszuści i krętacze AUTO1.COM

  PIEPSZENI OSZUŚCI!!! OSZUKUJĄ SWOICH KLIENTÓW NAGMINNIE I JESZCZE ROBIĄ WSZYSTKO, ABY TO TEN NAIWNY KIENT ZAPŁACIŁ ZA UKRYTE PRZEZ NICH PIEPSZONE WADY SPRZEDAWANYCH AUTA!! TAK DZIAŁA FIRMA AUTO1 ! ZACZNE OD POCZĄTKU: KUPIŁEM SAMOCHÓD NA LICYTACJI Z HOLANDII, BYŁEM PRZYGOTOWANY NA KOSZTY JAKIE MUSZĘ PONIEŚ, ABY AUTO DOPROWADZIĆ DO STANU UŻYWALNOŚCI I SPRZEDAĆ Z ZYSKIEM- Z NACISKIEM NA ZYSK!! NO BO PRZECIEŻ NA TYM TO POLEGA- ZARABIAĆ , A NIE MIELIĆ PIENIĄDZE CZY JE TRACIĆ!!! Z HOLANDII CZYLI DWA DO TRZECH TYGODNI CZEKANIA NA WYREJESTROWANIE SAMOCHODU PLUS TRANSPORT -TRWA TO TAK DŁUGO ,ŻE JAK PRZYJEŻDZA AUTO TO JUŻ NIE PAMIĘTAM JAK WYGLKĄDAŁO,ALE TO WSZYSTKO CH..! OGLĄDAM I PORÓWNUJE (BO JUŻ NIE PAMIĘTAM JAKIE BYŁY USZKODZENIA) I TU ROBIĘ KARPIA I LICZĘ...DODATKOWE ZATAJONE PRZEZ AUTO1 WADY KUPIONEGO SAMOCHODU! Z ZYSKU , KTÓRY PLANOWAŁEM ROBI SIĘ STRAAAAAAAAAAAAATA I TU ZACZYNA SIĘ JAZDA! ZGŁASZAMY DODATKOWE USZKODZENIA AUTA! DODATKOWE USZKODZENIA PRZEDSTAWIŁEM W FORMIE KOSZTORYSU ORAZ FILMU NAKRĘCONEGO CZASEM DWUKROTNIE BO JEDEN FILM TO ZA MAŁO I DRUGIEGO SIĘ ZACHCIAŁO!!! KOSZT DODATKOWYCH NAPRAW WYNIÓSŁ PONAD 400 EURO A ONI WYPIERDALAJĄ Z KWOTĄ 150 EURO A NIEKIEDY NAWET I CAŁE 50 EURO!!! ŻENAD!!!! NA KAŻDYM AUCIE SĄ WADY UKRYTE,KTÓRE GENERUJĄ STRATĘ 200-300EURO! CIĄGLE MUSZĘ PISAĆ REKLAMACJĘ I ZA KAŻDYM RAZEM MUSZĘ SIĘ BAWIĆ W PIERDOLONEGO KAMERZYSTĘ!!! WAŁY ROBIĄ RÓWNIEŻ NA FAKTURACH, KTÓRE DZIELĄ NA ZAKUP AUTA PLUS KOSZTY PRZYGOTOWANIA DOKUMENTÓW CZYLI :KUPISZ AUTO ZA 2000EURO MASZ FAKTURE AUTO 1000EURO I KOSZTY 1000EURO CZYLI ZNÓW W CHUJA CIĘ ROBIĄ BO OD 1000 EURO KOSZTÓW MUSISZ W NASZYM PIĘKNYM KRAJU ZAPŁACIĆ 23%VAT CZYLI TWÓJ ZYSK POSZEDŁ SIĘ JUŻ JEBAĆ JAK AUTO PRZYJECHAŁO I JESZCZE MUSISZ DO TEGO DOŁOŻYĆ KOCHANY VAT! KAŻDEGO KLIENTA TRAKTUJĄ JAKO TZW "JEDEN" ! CZYLI NIC NIE ZNACZĄCA OSOBA,ALE MATEMATYKI SIĘ NIE OSZUKA,BO 1 PLUS 1 PLUS 1 PLUS 1 ITD.DA WKOŃCU WYNIK 100,1000,10000 ITD. Z JEDNOSTKI ZROBI SIĘ GRUPA , KTÓRA BĘDZIE DALEJ ODRADZAĆ ZAKUPY AUT NA AUKCJACH ! REASUMUJĄC Z AUTO1 MOŻECIE CO NAJWYŻEJ UBIĆ MUCHĘ W KIBLU,CHOĆ I TU MIAŁBYM WĄTPLIWOŚCI CZY NADAJĄ SIĘ I DO TEJ ROLI! NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TĄ FIRMĄ, CHYBA ŻE MACIE ANIELSKĄ CIERPLIWOŚĆ, OCHOTĘ NA FIKCYJNY SEX ANALNY ORAZ NA CHARYTATYWNĄ PRACĘ NO I PRZEDE WSZYSTKIM SZKOLIĆ SIĘ W ROLI KAMERZYSTY!
 5. 1 punkt
  arek81

  Jaki akumulator kupić do samochodu?

  Fabia 1.4 benzyna z 2002 roku. Akumulator zmieniałem pod koniec zimy, więc wielkich mrozów już nie było, ale w nocy dobre -15 stopni i zero problemów. Wszystko pracuje igła.
 6. 1 punkt
  ynos89

  Jak nie kupić kradzionego samochodu

  Trudno wyliczyć, jaki procent kradzionych samochodów trafia rocznie na rynek pojazdów używanych, gdyż większość z nich zostaje zazwyczaj rozmontowywana i przeznaczana na części. Naszą czujność przy zakupie powinna wzbudzić propozycja zbyt niskiej ceny, znacznie różniącej się od średniej wartości rynkowej auta. Nie zawsze jednak jest to równoznaczne z tym, że auto jest kradzione. Warto wtedy dokładniej sprawdzić dokumentację samochodu: zapytać sprzedającego o szczegółową historię auta, o to, którym z kolei jest właścicielem i jak długo jest w posiadaniu pojazdu.