Użytkownik: Hasło:
Strona główna Darmowa Rejestracja Zaloguj Szukaj
FAQ Regulamin
 Ogłoszenie 
Ekspercie kliknij! Przetestuj i wygraj

rss feed Forum Samochodowe » Samochody osobowe » Ogólnie o samochodach » Ford najbardziej zaufaną marką
Poprzedni temat «» Następny temat
Ford najbardziej zaufaną marką
Autor Wiadomość
misiek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-22, 17:20   

tomeq napisał/a:
i maja swoja klase.
nie bardzo to rozumiem, twierdzisz ze Mondeo nie ma klasy w swoim segmencie? Focus w swoim? Fakt moze Fiesta, Ka nie sa jakimis zarypiastymi autami, ale na pewno nie odstaja od konkurencji.
piotrlasso napisał/a:
Mówią że jak ktoś całe życie jeździ jedną marką i sobie chwali jest jej wierny zaraz odzywają się głosy chwalisz sobie … bo nigdy nie jeździłeś …
tu sie zgadzam, ale patrzac na mentalnosc Polakow, wszyscy sa slepo zapatrzeni w VW, Toyote, Honde. Auta dobre, o wygladzie nie dyskutuje, ale wszyscy zyja stereotypami, tym co inni powiedzieli, tym co w TVN Turbo albo innych stacjach widzieli.
 
     
Rejestracja ZA DARMO
szary11


Twój pojazd: Ford Mondeo
Dołączył: 26 Maj 2007
Skąd: Białystok
Wysłany: 2007-05-26, 22:41   

No to ja powiem nieco swego:

Czytałem kiedyś ankiete odnośnie typu ludzi (jak są postrzegani) w stosunku do posiadanych samochodów. Właściciele VW, AUDI i BMW to ludzie zadufani w sobie i w swoich autach broniący racji za wszelką cenę nawet jak jej nie mają. Od merców to lekkie gbury, świat ich nie obchodzi ale nikomu nie szkodzą. Fordy i Ople - ludzie, którym samochód służy jako narzędzie pracy. Właścicieli japońców nie interesuje świat motoryzacji. Pamiętam jeszcze że fiaty były razem z francuzami, ale nie pamiętam co tam pisało.

Szkoda, że nie pamiętam gdzie to czytałem. Pewnie nie jeden z nas by się uśmiał :)


A propo fordów to uważam, że są przyzwoitymi autkami. Relacja ceny do jakości jest bardzo dobra, awaryjność wcale nie większa niż np VW (poczytajcie raporty niezawodności z Auto Świata). W 2001 roku focus był najmniej awaryjnym 3latkiem w klasie. Samochody świetnie się prowadzą co dowodzi niemal każdy test, mają indywidualny wygląd, nieźle rozplanowane wnętrze, są nieźle wyposażane więc czego więcej oczekiwać.
Przed kupnem teraźniejszego mondeo myślałem o passacie. Jazda próbna i oględziny nie przekonały mnie by płacić więcej za znaczek. Bo samochód wcale więcej sobą nie reprezentuje.
_________________
www.karawaning.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
     
jacek l


Twój pojazd: też Granada
Dołączył: 26 Maj 2007
Wysłany: 2007-05-27, 01:47   

Miałem już w swoim dość długim życiu około 17 samochodów, najeżdzilem sie zatem trochę.
Ostatnio jedynym, podkreślam, jedynym kryterium ktore stanowi o lubieniu lub nie samochodu jest wygoda.Dlatego nie Vw- ludowy samochod ma za twarde siedzenia, japonczyki też nie-nie mieszczą mi się stopy na pedałach, dziecinne auta.
Ford europejski ma jednak coś z ducha Ameryki, myślę, że mimo "księgowych" jest projektowany dla ludzi, a nie krasnali.
Poza tym odczuwam pewne obrzydzenie do otwierania maski, potrzebny jest zatem samochod,
ktory nawet jak trochę się zepsuł to dojedzie do do domu a potem warsztatu o wlasnych siłach.
Myślę, że auta tej marki jeszcze takie są.

Pozdrawiam, Jacek.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
     
DWmacius
Skuterzysta...



Twój pojazd: skuter - Suz
Dołączył: 05 Lut 2007
Piwa: 4/11
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2007-05-27, 09:44   

Fordy są naprawde godne tej opinii i polecenia! :ok:
_________________
pozdrawiam


Masz jakiś problem :?:
DWmacius@forumsamochodowe.com
Pisz - postaram się pomóc ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
     
misiek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-27, 16:15   

chcecie w ch*j obszerny AUTORSKI test S-MAXa?
 
     
niems
Forum Samochodowe



Twój pojazd: C 220cdi Avg
Od kiedy prawko: 2000
Dołączył: 03 Gru 2006
Piwa: 31/115
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-05-27, 16:28   

TAK :padam: :padam: :padam:
_________________
Zapraszam Ciebie Gość do komentowania :super:

Tuning - zwiększ moc, tuning wizualny:
http://forumsamochodowe.com/viewforum.php?f=2

Formuła F1: Robert Kubica, Kovalainen, Heidfeld, Massa, Raikkonen, Hamilton...
http://forumsamochodowe.com/viewforum.php?f=106

Kredyt samochodowy
http://www.finanse.forums...ytysamochodowe/
Ubezpieczenia samochodowe
http://www.finanse.forums.../ubezp_sam.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
     
misiek
[Usunięty]

Wysłany: 2007-05-27, 17:00   

http://www.forumsamochodo...p?p=25175#25175 to łapcie :P
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
rss feed Forum Samochodowe » Samochody osobowe » Ogólnie o samochodach » Ford najbardziej zaufaną marką
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Dodaj do: Wykop Gwar Linkr del.icio.us Techorati Furl Digg Reddit


Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
wszelkie prawa zastrzezone forumsamochodowe.com Reklama - Kontakt

Motoryzacja w sieci polska jazda Start24.pl - Katalog Startowy - Idealna Strona Startowa maximus.pl - edukacja w internecie Czym jest miło¶ć, erotyka, pozycje, antykoncepcja i namiętny seks web stats stat24 Katalog Stron www
Tuning Samochody Śmieszne filmiki historia Bramka SMS Audi A4 KP Teksty piosenek StrefaSoftu.net Śmieszne Filmy free mmorpg ares www.LOADER.pl Skoki narciarskie World Trade Center Twarzą w twarz - Małaszyński Radio Internetowe Hosting zdjęć ACMilan.com.pl Teledyski Forum transportowe Bearshare Tuning, Motoryzacja